"Idol". HBO Max ogłosiło datę premiery serialu. To "najbardziej niemoralna historia miłosna" w Hollywood?

"The Idol" HBO Max i twórcy zapowiadają jako "najbardziej niemoralną historię miłosną" w historii. W rolach głównych pojawią się Lily-Rose Depp i The Weeknd, który współtworzył też scenariusz produkcji. Wiemy, kiedy serial zadebiutuje na platformie HBO Max.

Znamy już datę premiery serialu "Idol", najnowszej produkcji twórcy "Euforii", Sama Levinsona. Na platformie HBO Max zadebiutuje już w czerwcu, a premiera produkcji odbędzie się na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Zobacz wideo "True Detective: Night Country" [ZWIASTUN]

Więcej informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"The Idol": HBO Max ogłosiła datę premiery. W roli głównej Lily-Rose Depp

Jakiś czas temu w sieci pojawił się pierwszy zwiastun najnowszej oryginalnej produkcji HBO Max. Teraz poznaliśmy datę premiery. "Idol" zadebiutuje na platformie HBO Max 5 czerwca. Za scenariusz produkcji odpowiadają Sam Levinson, Abel "The Weeknd" Tesfaye i Reza Fahim. Levinson już wcześniej pracował dla HBO nad serialem "Euforia". "Idol" będzie kolejnym dziełem reżysera, które zdecydowanie nie będzie przeznaczone dla młodych widzów. W roli głównej zobaczymy córkę Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis, Lily-Rose Depp. U jej boku wystąpi Abel Tesfaye, kanadyjski muzyk znany szerszej publiczności jako The Weeknd, który jest też jednym z producentów serialu.

Jocelyn (Lily-Rose Depp), która z powodu załamania nerwowego musiała przerwać ostatnią trasę koncertową, postanawia upomnieć się o należny jej tytuł największej gwiazdy pop w Ameryce. Jej pasje rozpala na nowo Tedros (Abel "The Weeknd" Tesfaye), impresario z nocnego klubu o mrocznej przeszłości. Czy miłosne przebudzenie pozwoli jej wspiąć się na wyżyny, czy może sprawi, że odkryje najciemniejsze zakamarki własnej duszy? W "The Idol" pojawią się również: Troye Sivan, Dan Levy, Da’Vine Joy Randolph, Eli Roth, Hari Nef, Jane Adams, Jennie Ruby Jane, Mike Dean, Moses Sumney, Rachel Sennott, Ramsey, Suzanna Son i Hank Azaria.

"Idol": HBO Max z kontrowersyjną produkcją. Serial ma być połączeniem "Euforii" i "50 twarzy Greya"

Twórcy zapowiedzieli, że produkcja będzie "najbardziej niemoralną historią miłosną" w historii Hollywood. Serial ma być połączeniem "Euforii" i "50 twarzy Greya". Jeszcze przed publikacją zwiastuna pojawiły się kontrowersje dotyczące fabuły, a przede wszystkim relacji, jaka łączyć będzie głównych bohaterów. W mediach donoszono o niepokojących i brutalnych scenach przemocy pomiędzy Depp a The Weekendem, a w raporcie opublikowanym przez magazyn "Rolling Stone" wskazywano na wiele problemów, z jakimi musiano zmagać się na planie, w tym na chaos wynikający ze zmian w scenariuszu. Lily-Rose Depp zaprzeczyła jednak doniesieniom i w ciepłych słowach wypowiada się o twórcach.

– Nie jestem zainteresowana robieniem czegoś pruderyjnego. Nie jestem zainteresowana robieniem niczego, co nie stanowi dla mnie wyzwania, ani nie rzuca wyzwania innym ludziom – powiedziała Lily-Rose Depp w jednym z wywiadów. – Nie mogę się doczekać, aż to zobaczycie – przyznała. Młoda aktorka przyznała też, że Sam Levinson jest "najlepszym reżyserem, z którym współpracowała".

 
Więcej o: