To już 9000. odcinek "Mody na sukces"! Takiego obrotu akcji widzowie się nie spodziewają

Kilka dni temu do emisji trafił 9000. odcinek "Mody na sukces". Choć w serialu gra zaledwie dwóch aktorów znanych z początkowej obsady, to twórcy zamierzają wciąż kontynuować produkcję. Opera mydlana mimo upływu ponad 35 lat, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie.

"Moda na sukces" zaliczana jest do grona najpopularniejszych oper mydlanych na świecie. Pierwszy odcinek serialu trafił do emisji 23 marca 1987 roku w Stanach Zjednoczonych, robiąc ogromną furorę. Z kolei w polskiej telewizji produkcja pojawiła się dopiero 7 lat później, 5 września 1994 roku, zyskując niemal od razu rzesze wiernych widzów.

Zobacz wideo Przez 20 lat grał w najpopularniejszych serialach. Jego kariera wybuchła dzięki wąsom

Obsada "Mody na sukces" zmieniała się przez lata. Kto jeszcze nie zrezygnował z udziału w serialu?

Aż przez dwie dekady telenowelę emitowała stacja TVP1. Obecnie produkcja jest dostępna na Red Carpet TV oraz dla użytkowników platformy Red Go. Przez te wszystkie lata w "Modzie na sukces" pojawiło się wielu bohaterów, którzy nierzadko wprowadzali spore zamieszanie w fabule. Ogrom zawiłych wątków powodował, że widzowie każdorazowo zapierali dech, gdy słyszeli charakterystyczną melodię z intra serialu.

 

Obecnie w serialu nie ma już Susan Flannery, czyli serialowej Stephanie, Ronna Mossa, który wykreował postać Ridge'a, czy Hunter Tylo, grającej Taylor Hayes, a także wielu innych aktorów. Ze stałej obsady pozostała jedynie dwójka gwiazd: Katherine Kelly Lang, grająca Brooke Logan, oraz John McCook, wcielający się w postać Erica Forrestera. Mimo tak licznych zmian, produkcja wciąż cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród oglądających. 

9000. odcinek trafił do emisji. W serialu pojawiły się znane gwiazdy

W 2022 roku cała ekipa tworząca "Modę na sukces" świętowała 35-lecie pracy przy produkcji, a teraz pojawiła się kolejna okazja warta upamiętnienia. 18 kwietnia 2023 roku amerykańska stacja CBS wypuściła 9000. odcinek serialu, w którym doszło do pojednania Brooke i Taylor. Kobiety w końcu doszły do wniosku, że wieloletnia rywalizacja o serce Rigde’a tylko zaważyła na losach ich przyjaźni. Dlatego teraz postanowiły puścić w niepamięć wszystkie niesnaski, by móc nadrobić stracony czas. Głównym wątkiem fabularnym tego epizodu były jednak perypetie Steffey Forrester, która obecnie zarządza domem mody Forrester Creations.

 

Jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek. Ogromne zaskoczenie wśród widzów wywołał 9001. odcinek produkcji, w którym wzięły udział prawdziwe gwiazdy. Na ekranie wystąpili amerykański raper Lil Nas X, a także znany z programu "Carpool Karaoke" James Corden. Celebryci wcielili się w role kelnerów włoskiej restauracji, która od lat jest miejscem spotkań wszystkich bohaterów. 

Więcej o: