"Nasz Nowy Dom". Widzowie surowo ocenili remont wykonany przez ekipę programu. "Katastrofa"

Po emisji najnowszego odcinka programu "Nasz Nowy Dom" w sieci zaroiło się od niepochlebnych komentarzy. Niektórzy widzowie byli rozczarowani pracą, którą wykonała ekipa produkcji.

13 kwietnia 2023 roku do emisji trafił kolejny odcinek programu "Nasz Nowy Dom", w którym udział wzięła pani Halina i jej dwóch wnuków. Kobieta jest już w podeszłym wieku, a pod swoją opieką ma 27-letniego niepełnosprawnego Marka oraz 13-letniego Mateusza, których przygarnęła po tym, gdy jej córka zmarła na nowotwór mózgu. Rodzina ledwo wiąże koniec z końcem i nie stać ich na to, by na własny koszt przeprowadzić remont.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor dogaduje się z Edwardem Miszczakiem? "Nie bywam w siedzibie"

Katarzyna Dowbor była w szoku. Fachowcy od razu przystąpili do pracy

Gdy tylko Katarzyna Dowbor przybyła do podkrakowskiej miejscowości Miechów od razu zauważyła, że dom jest w opłakanym stanie. By nie tracić czasu, ekipa programu pod okiem Marty Kołdej i Przemysława Oślaka od razu zabrała się do pracy. Pomimo licznych trudności, już po pięciu dniach prace zostały pomyślnie zakończone. Na zachwyconą rodzinę czekała również wyjątkowa niespodzianka. Gospodyni remontowego show przygotowała wraz z przyjaciółmi niepełnosprawnego mężczyzny dekorację, która znalazła swoje miejsce we wnętrzu domu.

 

Internauci podzieleni. Krytykują efekty remontu budynku 

Choć rodzina była zachwycona swoim nowym domem, to wbrew oczekiwaniom twórców, odcinek wywołał w sieci ogromne kontrowersje. Pod postem opublikowanym na Instagramie programu, który przedstawiał efekty pracy ekipy, zaroiło się od negatywnych komentarzy. Zdaniem internautów podczas remontu popełniono wiele błędów i podjęto kilka nieprzemyślanych decyzji. Również rezultat działań dla wielu okazał się być niezadowalający.

 
Znów bubel. Wiele hałasu, reklamy, a tak naprawdę pani architekt bez polotu
Ta Pani architekt ma kiepską wyobraźnię.
Katastrofa. Kolory, to lustro w łazience. O co chodzi tej pani architekt?

— pisali internauci.

Na szczęście znaleźli się również i tacy, którzy docenili pracę i zaangażowanie ekipy remontowej. Wielu zwróciło uwagę również na to, jak dom wyglądał przed metamorfozą. Osoby bardziej zaznajomione z tematem zauważyły, że powielanie podobnych wzorów mebli czy efektów wykończeniowych z pewnością jest konsekwencją podjętych przez Polsat współprac z producentami budowlanymi oraz firmami.

Więcej o: