Michał Wiśniewski reaktywuje popularne reality show. Zwiastun nowej edycji już pojawił się w sieci

To już pewne. Michał Wiśniewski reaktywuje program "Jestem jaki jestem", który dwie dekady temu zrobił wśród widzów ogromną furorę. Do sieci trafił właśnie zwiastun reality show, którego odcinki będą pojawiać się na YouTube.

Na początku lat 2000. Michał Wiśniewski był jednym z najpopularniejszych wokalistów na polskiej scenie muzycznej. Lider zespołu Ich Troje cieszył się tak ogromną popularnością wśród słuchaczy, że otrzymał nawet własne reality show. Teraz wokalista zapowiada reaktywację uwielbianego przez widzów formatu.

Zobacz wideo Stachursky, Wiśniewski, Kowalska, czyli najpopularniejsze covery polskiej muzyki [MOTP]

Program "Jestem jaki jestem" robił furorę. Czy Wiśniewski powtórzy sukces sprzed lat?

W latach 2003-2004 Michał Wiśniewski robił prawdziwą furorę, relacjonując swoje życie na antenie stacji TVN w programie "Jestem jaki jestem". Zaprosił wówczas do domu kamery, by pokazać fanom, jaki jest naprawdę, gdy gasną reflektory i znika z blasku fleszy. W odcinkach występowali również jego ówczesna żona, Mandaryna, która przez pewien czas współtworzyła zespół Ich Troje, a także dwójka ich dzieci. W tamtym czasie wokalista skupiał się na przygotowaniach do konkursu Eurowizji 2003, a kamery skrupulatnie rejestrowały proces jego twórczej pracy. Natomiast w odcinkach na żywo gościł największe gwiazdy show-biznesu i znane osobistości, w tym m.in. Edytę Górniak, Ewę Minge, Violettę Villas czy Andrzeja Leppera. Teraz Wiśniewski zapowiada powrót hitowego formatu, jednak w zupełnie nowej odsłonie.

Będzie nowa edycja reality show Wiśniewskiego. Do sieci trafił zwiastun programu

23 kwietnia 2023 roku na kanale YouTube Michała Wiśniewskiego pojawił się zwiastun nowej edycji programu "Jestem jaki jestem", który 20 lat temu zrobił wśród widzów ogromną furorę. Jednak tym razem reality show skupi się przede wszystkim na relacjonowaniu postępów z budowy jego nowego domu i będzie emitowane w sieci.

'Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje' to vlog dotyczący budowy domu, mojego kawałka podłogi. Aby dojść do miejsca, w którym dziś jestem, musiałem przespacerować się najtrudniejszą z dróg, pominąć wiele drogowskazów, znaleźć się w miejscach, w których nie było przyjaciół

— napisał pod zapowiedzią nowego formatu.

 

W odcinkach wystąpią również bliscy wokalisty, w tym obecna żona, Pola, oraz jego dzieci. Warto dodać, że Wiśniewski prowadzi już jeden internetowy projekt. Wraz z małżonką opowiada o życiu w programie "Pan i Pani W.", którego odcinki regularnie pojawiają się na YouTube.

Więcej o: