Nic bardziej uroczego dzisiaj nie zobaczycie. Streep i Rudd tańczą, a ekipa zanosi się śmiechem

Prace na planie trzeciego sezonu serialu "Zbrodnie po sąsiedzku" dobiegły końca. W sieci pojawiają się kolejne materiały zza kulis kręcenia serii, które rozczulają widzów. Tym razem komentujący dali się oczarować improwizowanym tańcem Meryl Streep i Paula Rudda.

"Zbrodnie po sąsiedzku" to przewrotna, pomysłowa komedia kryminalna w odcinkach, która cieszy się dużym zainteresowaniem widzów oraz zbiera niezłe recenzje krytyków. Serial otrzymał w 2022 roku trzy nagrody Emmy, a wielu oglądających przyznaje, że nie spodziewało się, iż trio w składzie: Steven Martin, Martin Short i Selena Gomez tak dobrze sprawdzi się na ekranie.

Sukcesy serialu sprawiły, że twórcy zaszaleli, przygotowując jego kolejny sezon. W trzeciej serii pojawi się iście gwiazdorska obsada. Do stałej ekipy produkcji Hulu dołączy Meryl Streep oraz Paul Rudd. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu ma zostać wyemitowany 8 sierpnia 2023 roku.

Meryl Streep i Paul Rudd tańczą na planie "Zbrodni po sąsiedzku". Kiedy premiera trzeciego sezonu serialu?

Twórcy wiedzą doskonale jak podsycić ciekawość i sprawić, że internet będzie huczał od newsów na temat serialu. Hulu kusi widzów nie tylko obsadą oraz doniesieniami o spektakularnych zwrotach akcji i historii, jakiej w serii jeszcze nie było. W sieci co jakiś czas pojawiają się materiały zza kulis produkcji, które wywołują żywe dyskusje w komentarzach oraz generują kolejne teorie na temat fabuły trzeciego sezonu. Niedawno internet obiegło zdjęcie Mabel Mory (Selena Gomez) w sukni ślubnej w towarzystwie swoich starszych kolegów. Tym razem sieć podbija urocze nagranie.

Tańczące gwiazdy, jak pokazały nam ostatnie miesiące, to perfekcyjny przepis na viral. Taniec Wednesday z serialu Netfliksa był hitem mediów społecznościowych przez wiele tygodni. Czy podobnie stanie się z ruchami Meryl Streep i Paula Rudda?

 

Trzeba przyznać, że aktorzy w improwizowanym układzie wypadają naprawdę zachwycająco. Streep i Rudd zatańczyli w swoich pełnych charakteryzacjach do serialu, a w tle było słychać głośny śmiech ekipy, która oglądała wygibasy gwiazd na żywo. Nagranie to kolejna przesłanka, która sugeruje, że trzeci sezon "Zbrodni po sąsiedzku" może być najlepszym z dotychczasowych. Zachwytu nie kryją też komentujący nagranie, którzy sugerują nawet zmianę tytułu produkcji na "Same legendy po sąsiedzku", a także nie mogą się zdecydować na kim skupić uwagę, oglądając beztroskie pląsy aktorów.

Więcej o: