Grzegorz został muzykiem, a Adrian kręci podróżnicze vlogi. Jak zmieniły się gwiazdy "Baru"?

"Bar" debiutował na antenie Telewizji Polsat w 2002 roku i emitowany był do 2005 roku. W reality show, którego uczestnicy mieli pracować w lokalu, a celem był jak największy utarg, pierwsze kroki w show-biznesie stawiała nie tylko Doda. Co dziś słychać u uczestników programu? Jak się zmienili?

2 marca 2002 roku na antenie Polsatu pojawił się pierwszy odcinek reality show "Bar". Uczestnicy pracowali w lokalu, a celem zmagań było zebranie jak największego utargu dziennego. Show prowadził Krzysztof Ibisz, a pierwsze edycje "Baru" nagrywano w kultowym, choć zburzonym już, budynku domu towarowego Solpol we Wrocławiu. Widzowie mogli śledzić nie tylko ich zmagania w tytułowym barze, lecz także codzienne życie w domu. Nie da się ukryć, że większość dziś "Bar" kojarzy przede wszystkim z Dorotą Rabczewską. Pamiętacie pozostałych uczestników reality show? Nie wszyscy pozostali w show-biznesie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy Maja Frykowska wzięłaby dziś udział w reality show?

Adrian Urban. Był pierwszym zwycięzcą "Baru"

Adrian Urban był zwycięzcą pierwszej edycji show. W pewnym momencie postanowił wyjechać z Polski. Dziś mieszka w Londynie, zajmuje się produkcją muzyczną, chętnie podróżuje. Prowadzi kanał na YouTube, "uRban w Londynie", za pośrednictwem którego dzieli się z fanami ciekawymi miejscami i efektami swoich wycieczek.

 

Dobrosława Zych-Henner. Co słychać u "najpiękniejszej uczestniczki" show?

Widzowie drugiej edycji programu "Bar" pokochali Dobrosławę. Uznano ją za najpiękniejszą uczestniczkę w show, wróżono jej wielką karierę. Po zakończeniu przygody z "Barem", Dobrusia wycofała się z show-biznesu, choć nie zniknęła z niego na dobre. Stroni od mediów, wiadomo jednak, że jest menedżerką zespołu Oddział Zamknięty, a jej partnerem jest jego lider, Wojciech Pogorzelski.

Maja Frykowska. Od "Big Brothera" i "Baru" do nawrócenia

Maja Frykowska, czyli "Frytka", dała się poznać nie tylko w programie "Big Brother", w którym wywołała spory skandal. W 2003 roku wzięła też udział w trzeciej edycji "Baru". Przez kilka lat była wyjątkowo aktywna w mediach. W końcu nawróciła się, zmieniła imię, a w 2013 roku odeszła z show-biznesu. W 2018 roku napisała książkę "Pokonaj siebie", w której opowiedziała m.in. o skandalu z udziałem "Kena". – Linczowano mnie za coś, co się w ogóle nie wydarzyło. [...] Napisałam książkę "Pokonaj siebie" i tam opisałam tę sytuację, że nic się nie wydarzyło takiego, o czym media mówiły – przyznała w rozmowie z Plotkiem.

Iwona Guzowska. Sporstmenka też brała udział w "Barze"

W "Barze" udział wzięła też Iwona Guzowska, pięściarka, kickboksera i późniejsza posłanka na Sejm. W 2003 roku miała już na koncie m.in. tytuł mistrzyni Europy w boksie. W 2000 roku została mistrzynią świata federacji WIBO. Co sportsmenka porabiała po udziale w "Barze"? W 2007 roku uzyskała mandat poselski, posłanką została też w 2011 roku. Dziś zajmuje się działalnością biznesową, prowadzi też warsztaty motywacyjne.

Grzegorz Markocki i Izabela Kowalczyk. Najsłynniejszy ślub w historii reality show

Byli pierwszą w historii tego formatu parą, która w trakcie programu zdecydowała się na ślub. Związek jednak nie przetrwał, a Iza i Grzegorz rozstali się, choć już nie w blasku fleszy i kamer. Dziś Grzegorz Markocki jest muzykiem, występuje m.in. w zespole Beatlmen, który wykonuje covery The Beatles. W 2021 roku pojawił się na scenie podczas koncertu poświęconego pamięci Krzysztofa Krawczyka. Co słychać u Izy Kowalczyk? Po pożegnaniu z "Barem" i rozstaniu z Grzegorzem słuch o niej zaginął. Zniknęła z show-biznesu.

Więcej o: