Kazik z "MasterChef Junior" zdecydował się na metamorfozę. Fani dopytują: Gdzie twoje włosy?

Kazik Józefowicz pojawił się w szóstej edycji programu "MasterChef Junior". Miał wtedy 9 lat i szybko zyskał sympatię widzów. Uroczy i pomocny chłopiec wciąż kojarzony jest przede wszystkim z bujną blond czupryną. Fanów programu może więc zdziwić metamorfoza nastoletniego już Kazika.

"MasterChef Junior" na antenie TVN debiutował w 2016 roku. Do tej pory wyemitowano osiem edycji, przy czym finał ostatniej zaplanowano na 7 maja 2023 roku. W kulinarnym talent-show debiutowały uzdolnione kulinarnie dzieciaki, a wielu z nich regularnie gości w programach jak "Dzień Dobry TVN". Niektórzy uczestnicy dobrze zapadli widzom w pamięci. Przykładem może być Kazik Józefowicz, sympatyczny 9-latek, który pojawił się w szóstym sezonie programu. Jak się zmienił chłopiec? Niedawno przeszedł sporą przemianę.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży" [ZWIASTUN]

Pamiętacie Kazika z "MasterChef Junior"? Przeszedł sporą metamorfozę

Kazik Józefowicz był jednym z uczestników szóstej edycji "MasterChef Junior". 9-latek w 2021 roku zyskał sporą sympatię widzów. Chętnie pomagał kolegom i koleżankom w programie, pokazał też swój talent kulinarny, a fani kojarzą go z charakterystyczną bujną czupryną. Jego pomysłowe dania zwracały uwagę jurorów i widzów.

 

Ostatecznie Kazik w programie zajął drugie miejsce ex aequo ze Stasiem Zawłockim. Wciąż zajmuje się gotowaniem, a efektami eksperymentów w kuchni chwali się w swoich mediach społecznościowych. Niedawno pokazał się w nowym wydaniu. Metamorfoza Kazika zaskoczyła jego fanów.

Metamorfoza Kazika z "MasterChef Junior". Fani pytają: Gdzie twoje piękne włosy?

Kazik prowadzi też konto na Instagramie, na którym chwali się nie tylko swoimi kuchennymi eksperymentami i przygotowywanymi daniami. Chłopiec długo zapuszczał włosy, by w 2022 roku ściąć je do ramion i oddać fundacji. Efektem pochwalił się wtedy fanom.

Pod koniec kwietnia znów zaskoczył swoich obserwatorów, tym razem prezentując się w zupełnie nowej fryzurze. Po burzy blond włosów nie ma już śladu. Choć w komentarzach nie brakowało żalu za dawnym wizerunkiem 11-latka, wielu fanów zauważało, że to zmiana na lepsze.

 
Długie włosy były niejako twoją wizytówką, ale ta fryzura też wymiata.
O nie, czemu to zrobiłeś, Kazio?
Kazik, gdzie twoje piękne długie włosy?
Więcej o: