Nowy "Top Gun" i inne hity za zaledwie kilka złotych! Wypożyczalnia Amazona rzuca wyzwanie konkurencji

Serwis streamingowy Amazon Prime Video nie jest w naszym kraju najpopularniejszy, ale robi wiele, aby dostać się do ścisłej czołówki. Tym razem platforma wprowadziła nową funkcję, dzięki której będzie można wykupić bezpośrednio konkretny tytuł. Jednak największą zaletą tej opcji są zaskakująco niskie ceny, których na próżno można szukać w pozostałych platformach.

W nowej wypożyczalni Amazona znajdziemy bogatą ofertę filmów: od najnowszych hitów kinowych, takich jak "Top Gun: Maverick", po klasykę kina. Nowa opcja już od dawna jest dostępna w innych krajach i wielu nie myliło się, gdy sądziło, że wprowadzenie jej do Polski będzie tylko kwestią czasu. Zapowiadało to nieustanne rozwijanie serwisu na naszym rynku. Niedawno pojawiły się nowe subskrypcje, które można dokupić niezależnie od samego Amazon Prime. Jedną z takich opcji jest "pakiet MGM", w którym znajdziemy produkcje tego legendarnego studia filmowego czy dostęp do kanałów telewizyjnych. 

Co budzi największy podziw, to cena za dostęp do danej produkcji. Większość z nich będzie można obejrzeć za niecałe trzy złote. Takich cen nie proponuje żaden inny serwis streamingowy na polskim rynku. 

Więcej ciekawych informacji ze świata streamingu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Niesłychanie tania wypożyczalnia Amazon Prime Video. To może być hit

Dzięki nowej opcji możemy na określony czas wypożyczyć w Amazon Prime Video różne produkcje. Nawet te, które nie znajdują się w głównej bibliotece serwisu i możemy je znaleźć u konkurencji. Aby skorzystać z wypożyczalni, należy wejść na główną stronę platformy i wybrać zakładkę sklep, a następnie opcję "wypożycz lub kup". Biblioteka tytułów jest bardzo obszerna i znajdziemy w niej wiele zakładek opisujących, jaki rodzaj produkcji w niej znajdziemy. Jedna z nich prezentuje produkcje, które wypożyczymy za jedyne 2,99 zł na okres 30 dni. Jednak gdy rozpoczniemy seans, na dokończenie go mamy jedynie 48 godzin.

Nie jest to innowacyjne podejście. Z podobnych rozwiązań można już od dawna korzystać na Playerze czy w serwisie "Canal+ Premiery", który działa niezależnie od biblioteki "Canal+ Online". Jednak żaden z nich nie oferuje tak korzystnych cen. Przykładowo, za najnowszy film "Top Gun: Maverick" z udziałem Toma Cruise'a zapłacimy jedynie trzy złote bez grosza. Podobnie jest w przypadku filmu o Bondzie "Nie czas umierać", "Bullet Train" z Bradem Pittem, czy "Tamte dni, tamte noce" z Timothéem Chalametem. Jest również klasyka taka jak "Egzorcysta" czy "Pluton". Ponadto część produkcji dostępna jest również w jakości 4K.

Kadr z wideo Polka wśród reżyserów "Gwiezdnych wojen". Nie tego się spodziewaliście

Amazon Prime Video także ma nietypowy model subskrypcji. Za dostęp do serwisu nie płacimy co miesiąc, a uiszczamy jedynie opłatę w wysokości 49 złotych za cały rok. W ofercie znajduje się wiele ciekawych tytułów, takich jak tegoroczny Oscarowy film "Wszystko wszędzie naraz", "Podziemny krąg" czy "Kler". Nowo wprowadzona wypożyczalnia jest oczywiście tylko dodatkiem, ale dzięki niej na pewno wiele osób przekona się do częstszego korzystania z serwisu. 

Więcej o: