Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z czasów matury. "U Pani czas stoi w miejscu"

Rozpoczęły się matury, a licealiści w całej Polsce stresują się egzaminami. Z tej okazji wiele gwiazd przypomina czasy swojej młodości. Dołączyła do nich Katarzyna Dowbor, która na Instagramie pokazała zdjęcie z klasy maturalnej. Bardzo się zmieniła?

Katarzyna Dowbor dziś związana jest z Telewizją Polsat, gdzie prowadzi reality show "Nasz nowy dom". W programie razem z ekipą stara się pomóc potrzebującym rodzinom, odnawiając ich domy, a często okazując wsparcie pozaremontowe. Widzowie uwielbiają program, a prezenterka od lat cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Prowadzi też konto na Instagramie, za pośrednictwem którego dzieli się szczegółami ze swojego życia. Niedawno przy okazji rozpoczętych właśnie matur postanowiła przypomnieć czasy swojej młodości. Pokazała zdjęcie z czasów młodości, a fani są zgodni, że niewiele się zmieniła od ponad 40 lat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Przepis na unikanie skandali według Katarzyny Dowbor? "Jestem ostrożna"

Katarzyna Dowbor od 10 lat prowadzi "Nasz nowy dom". Wcześniej 30 lat pracowała w TVP

Urodziła się w Warszawie, ale dzieciństwo spędziła w Toruniu. Rodzina przeprowadziła się tam po tym, jak ojciec Katarzyny Dowbor, Wiesław Kokociński, otrzymał posadę kierownika Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Po zdaniu matury w jednym z toruńskich liceów, zaczęła studia na filologii polskiej. Zmieniła jednak zdanie i postanowiła przenieść się do Warszawy. Ukończyła studia pedagogiczne, a w trakcie nauki zaczęła też stawiać pierwsze kroki w zawodzie dziennikarki. W gazecie studenckiej redagowała rubrykę kulturalną, współpracowała ze studenckim radiem. Przez 30 lat pracowała w Telewizji Polskiej, od 10 lat związana jest jednak z Polsatem.

Katarzyna Dowbor przypomniała czasy liceum. "Wiele się nie zmieniło"

To właśnie czasy młodości postanowiła przypomnieć przy okazji rozpoczętych właśnie matur. W relacji na swoim profilu na Instagramie opublikowała więc fotografię z liceum, którą pokazała już wcześniej, bo w 2019 roku. Egzamin dojrzałości prezenterka zdawała 46 lat temu, ale trzeba przyznać, że od liceum niewiele się zmieniła, na co już kilka lat temu zwracali też uwagę fani w komentarzach.

 
Pamiętam Panią taką.
Wiele się nie zmieniło!
Wygląda Pani jak Ygritte z 'Gry o Tron'.
U Pani czas stoi w miejscu, pani Kasiu, super.
Więcej o: