Przerwał występ 14-latka w "Mam talent". Jurorka chwyciła za telefon, uczestnik zalał się łzami

"Mam talent" to często prawdziwa huśtawka emocji. W jednym z castingów kanadyjskiej edycji programu wystąpił zdolny 14-latek. Juror przerwał mu występ, ale kiedy chłopak zaczął śpiewać jeszcze raz, oczarował wszystkich.

"Mam talent" to świetne miejsce, żeby sprawdzić, jak publiczność zareaguje na nasze umiejętności, ale również, by przekonać się, jak sami znosimy presję związaną z publicznym występem przed kamerami. Wielu uczestników popularnego formatu nigdy wcześniej tego nie robiło, a stres bierze górę nad nawet najwybitniejszymi artystami. Stało się tak również w przypadku Evangela Omari Besonga.

Wielkie emocje w "Mam talent". Juror przerwał 14-latkowi występ, potem polały się łzy

14-latek zgłosił się do kanadyjskiej edycji "Mam talent", żeby zaprezentować swój wokal. Chłopak jest również pianistą, co także wykorzystał podczas występu. Wykonał dla jurorów i wszystkich obecnych w studiu utwór "Wonder" innego kanadyjskiego artysty - Shawna Mendesa.

Od pierwszych sekund wykonania 14-latka nie da się ignorować faktu, że zjada go stres. Napięcie i nerwy biorą górę nad jego umiejętnościami i wpływają na jakość występu. Zauważył to również doświadczony juror Howie Mandel, który przerwał występ chłopaka. Podkreślił, że jego talent jest niesamowity, jednak bardzo zestresowany. Oceniający występy poprosił chłopaka o zaczęcie piosenki jeszcze raz.

 

Najwyraźniej metoda Mandela podziałała na 14-latka. Za drugim razem zabrzmiał o niebo lepiej i zachwycił wszystkich słuchaczy. Doprowadził piosenką do łez widownię, ale również sam się wzruszył. Nie wiedział, że to jeszcze nie koniec ogromnych emocji. Po zakończeniu występu 14-latka jurorka Lilly Singh sięgnęła po telefon.

Okazało się, że aktorka, vlogerka i osobowość internetowa zadzwoniła do Shawna Mendesa, który wysłuchał poinformowała o znakomitego występu Evangela. Wokalista ze szczerą radością życzył 14-latkowi powodzenia i przekazał mu, aby nigdy nie przestawał śpiewać, a wtedy wszystko się na pewno ułoży. Evangel Omari Besong przeszedł do kolejnego etapu rywalizacji.

Więcej o: