Kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"? Wśród nazwisk popularna piosenkarka

Dawid Kwiatkowski zaskoczył fanów i poinformował, że odchodzi z "The Voice Kids". TVP nie ogłosiła, kto zasiądzie na fotelu trenera, wciąż jednak pojawiają się nowe typy. Pudelek donosi, że Kwiatkowskiego zastąpi... Marina Łuczenko.

Kilka dni temu Dawid Kwiatkowski ogłosił, że odchodzi z programu "The Voice Kids". Emocje po tej decyzji jeszcze nie opadły, a fani show zastanawiają się, kto go zastąpi. Choć nie ma żadnych potwierdzonych informacji, pojawiają się kolejne nazwiska. Najnowszy typ wskazywany jako pewniak przez portal Pudelek może zaskoczyć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Kingsajz", czyli kultowa polska produkcja Machulskiego, z ponadczasowymi kwestiami [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Dawid Kwiatkowski odszedł z "The Voice Kids". Kto go zastąpi? Jest kilka typów

Na liście potencjalnych kandydatów, którzy mogą zasiąść na fotelu trenera w kolejnej edycji, znajduje się kilka nazwisk. Typowano m.in. Marcina Maciejczaka. Informator Plotka sugerował, że gwiazdora zastąpi inny idol nastolatek i nastolatków, Kuba Szmajkowski. – Kuba jest bardzo lubiany w TVP. Nie dość, że jest utalentowany, to ma charyzmę sceniczną i jeszcze wierne grono fanów, gotowych wskoczyć za nim w ogień – twierdzi osoba z produkcji talent-show, z którą skontaktował się Plotek. – Kamera go kocha – dodaje. Szmajkowski był finalistą pierwszej edycji programu, występował w drużynie Dawida Kwiatkowskiego.

Z typów na nowego jurora postanowił zażartować Donatan. Opublikował wpis na Facebooku, w którym zasugerował, że to on będzie nowym trenerem i zasiądzie w jury obok Cleo.

Drodzy, jak już pewnie słyszeliście, w najnowszym Voice Kids jako juror zasiądzie surowy wujek DON. Tak więc drogie dzieci, odkładajcie kieszonkowe na psychologów.

Fani i media wciąż zastanawiają się, kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego. Pudelek skontaktował się z osobą z produkcji, która zdradziła jeszcze inne nazwisko.

Wiadomo, kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego? Zaskakujący wybór

Tymczasem jak podaje Pudelek, nowym jurorem w "The Voice Kids" ma zostać… Marina Łuczenko. Źródłem informacji jest osoba związana z Telewizją Polską i programem. Piosenkarka, a prywatnie żona Wojciecha Szczęsnego, od jakiegoś czasu współpracuje z TVP. Wciąż nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia dotyczącego nowego jurora. 1 maja ruszyły castingi internetowe do 7. edycji programu, pod koniec sierpnia mają rozpocząć się zdjęcia do telewizyjnego show.

Więcej o: