Rewolucja Miszczaka trwa. Z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" odchodzi choreograf. "Strzał w kolano"

Nowy dyrektor Polsatu Edward Miszczak zwolnił kolejnego wieloletniego pracownika. Padło na choreografa programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W rozmowie z Plotkiem Krzysztof Adamski skomentował niespodziewane odejście ze stacji.

Na początku 2023 roku Edward Miszczak przejął posadę dyrektora programowego Polsatu. Od tamtej pory w stacji zachodzą ogromne zmiany. Raptem kilka dni temu ogłoszono, że po niemal dekadzie z programem "Nasz nowy dom" rozstaje się gospodyni, Katarzyna Dowbor, co wywołało w mediach ogromne zamieszanie. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek rewolucji. Teraz pracę straciła kolejna osoba.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak nie zamyka drzwi przed Edwardem Miszczakiem i przyznaje: Nie mieliśmy okazji się pożegnać

Kolejne zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Wieloletni choreograf rozstaje się z show

10 maja 2023 roku na oficjalnym profilu programu "Twoja twarz brzmi znajomo" poinformowano, że z popularnym formatem żegna się kolejna osoba. Tym razem padło na Krzysztofa "Krisa" Adamskiego, który od początku istnienia produkcji tworzył choreografie dla uczestników show, zachwycając swoimi pomysłami nie tylko widzów, ale i jurorów.

Po 18. edycjach nasz wspaniały choreograf 'Kris' Adamski żegna się z programem. Jego kreatywne pomysły przekładały się na fantastyczne występy na naszej scenie. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie przez te wszystkie wspólne lata!

— przekazano w oficjalnym komunikacie. Pod wpisem posypały się wiadomości od zaskoczonych fanów, którzy nie szczędzili Miszczakowi gorzkich słów, krytykując jego działania. 

 
Zwalniacie ludzi, którzy byli świetni w tym co robili
Może zmiany są dobre, ale nie takie gdzie zmienia się wspaniałych ludzi, którzy są filarem niektórych programów
Polsat kolejny strzał w kolano. Chcieli "odmłodzić", a w efekcie stracą widzów, wyrzucając z flagowych programów ulubieńców publiczności

— piszą rozgoryczeni fani. O komentarz pokusiła się również Katarzyna Skrzynecka, która przez lata była związana z formatem, lecz jakiś czas temu także niespodziewanie dołączyła do grona byłych pracowników Polsatu.

Brak słów… Pożoga trwa. Dziękuję Cris za tyle pięknych lat ultrazawodowej roboty i wzruszeń

Krzysztof Adamski zabrał głos w sprawie. W rozmowie z Plotkiem skomentował otrzymane wypowiedzenie

Portal Plotek.pl skontaktował się z tancerzem, by poznać kulisy zwolnienia i powody, przez które Adamski musi pożegnać się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Okazuje się, że sam zainteresowany nie wie, dlaczego otrzymał wypowiedzenie, nie przedstawiono mu bowiem żadnych argumentów.

Nie podano mi argumentów. O nowych propozycjach nic nie wiem. Więcej na ten moment nie napiszę. Jestem zbyt zaskoczony decyzją Miszczaka

— przekazał wyraźnie rozgoryczony choreograf, jednocześnie zaprzeczając krążącym w mediach plotkom, jakoby miał zostać nowym jurorem "Tańca z gwiazdami".

Więcej o: