Trybson założył rodzinę, a Ewelina ma swoją małpkę. Co słychać u uczestników 1. edycji "Warsaw Shore"?

Choć od premiery programu "Warsaw Shore" minęła już dekada, to niektórzy jego bohaterowie są stale obecni w polskim show-biznesie. Większość z nich przeszła spektakularną metamorfozę, a imprezowy tryb życia został zastąpiony rodzinną sielanką. Zobaczcie, jak zmienili się uczestnicy popularnego reality-show.

Program "Warsaw Shore" zadebiutował na antenie MTV Polska w listopadzie 2013 roku, wywołując w mediach niemałe zamieszanie. Kamery relacjonowały mieszkańców luksusowej willi, którzy nie mieli oporów, by na oczach milionów widzów na umór pić alkohol, wdawać się bójki, a nawet oddawać się miłosnym uniesieniom. Wielu szokowała taka formuła show, a do jego uczestników przylgnęła łatka kontrowersyjnych. Zobaczcie, jak zmienili się przez te lata.

Zobacz wideo Czy Paweł i Eliza Trybała bali się, co ich córki kiedyś znajdą w internecie na ich temat?

Oni postawili na rodzinę. Tak zmienili się uczestnicy "Warsaw Shore"

Eliza Wesołowska i Paweł "Trybson" Trybała od początku byli jednymi z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu. Już w pierwszym odcinku widać było, że zapałali do siebie sympatią, z której niedługo później narodził się gorący romans.

 

Choć widzowie nie wróżyli im wspólnej przyszłości, to po zakończeniu reality show założyli rodzinę. Dziś mają dwie córki, Kornelię i Victorię, którym poświęcają cały swój wolny czas. Obydwoje zrezygnowali z imprezowego stylu życia. Trybson trenuje sztuki walki i jest zawodnikiem Fame MMA, z kolei Eliza działa jako influencerka.

Na życiu rodzinnym skupiła się również Anna Aleksandrzak, znana jako "Mała Ania". W programie występowała przez kilka lat, lecz po 12. edycji postanowiła zakończyć przygodę z "Warsaw Shore". Życiowym partnerem celebrytki jest zawodnik KSW, Artur Sowiński.

 

W 2022 roku para powitała na świecie syna, Natana. Od czasu udziału w show "Mała Ania" przeszła spektakularną metamorfozę. Poddała się kilku zabiegom medycyny estetycznej m.in. powiększyła usta i dokonała korekty uszu. Obecnie wychowuje dziecko. 

 

Szokowali na ekranie, szokują i dziś. Paweł i Ewelina lubią kontrowersje

Paweł Cattaneo w programie nie zaprezentował się z najlepszej strony. W reality show wdał się w romans z Eweliną Kubiak. Namiętna miłość szybko przeszła do historii, gdy podczas napadu agresji popchnął i zwyzywał ukochaną. Po tym incydencie został wyrzucony z programu. Po czasie ponownie było o nim głośno w mediach za sprawą burzliwej relacji z niejaką Konstancją. Para doczekała się córki. Dziś Paweł zajmuje się dietetyką i rozwija swój profil na Instagramie. O jego życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele.

 

Ogromną przemianę przeszła wspomniana wcześniej Ewelina "Ewel0na" Kubiak, która zaczynała w "Warsaw Shore" jako 19-latka. Występowała w kilku edycjach show, a widzowie mogli obserwować, jak co sezon zmienia się jej wygląd.

 

Uczestniczka zafundowała sobie sporo operacji plastycznych i zabiegów, o których otwarcie opowiada w mediach. Dziś wygląda zupełnie inaczej niż dekadę temu. "Evel0na" działa jako influencerka, a jej profil na Instagramie śledzi aż 600 tys. fanów. Niedawno celebrytka została właścicielką egzotycznej małpki, czym wywołała ogromne oburzenie wśród internautów.

Więcej o: