Na Polsacie poleci "Krew". W thrillerze psychologicznym wystąpi m.in. Ireneusz Czop i Małgosia Foremniak

Padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji Polsatu, która będzie wzorowana na irlandzkim serialu "Blood". W obsadzie thrillera psychologicznego "Krew" wystąpi plejada największych polskich gwiazd i popularni aktorzy młodego pokolenia.

Dopiero co Polsat ogłosił, że stworzy polską wersję serialu "Blood", a już teraz portal Wirtualnemedia.pl podaje, że rozpoczęto prace na planie. "W tej historii śmierć nie jest końcem, a początkiem" — zapowiadają twórcy thrillera psychologicznego "Krew". Kto wystąpi w głównych rolach?

Zobacz wideo Wywiad z Vanessą Aleksander

Jak sekrety wpłyną na relacje rodziny Gajewskich? Ruszyły zdjęcia do serialu "Krew"

Fabuła serialu "Krew" będzie skupiona wokół losów rodziny Gajewskich. Główna bohaterka Laura, powróci w rodzinne strony, by wziąć udział w pogrzebie swojej matki Marii. Zrozpaczona dziewczyna musi zmierzyć się z bolesną przeszłością. Chcąc zidentyfikować prawdziwego sprawcę śmierci swojej rodzicielki, zacznie raz po raz odkrywać mroczne sekrety swoich bliskich, które zaburzą dotychczasowy porządek. — W serialu "Krew" nic nie jest oczywiste, a każdy krok przybliżający główną bohaterkę do rozwiązania zagadki, odkrywa kolejne kłamstwa w rodzinie Gajewskich. Jestem przekonany, że widzowie będą chcieli odkrywać te tajemnice razem z bohaterami serialu — zapowiada Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu.

Trwają zdjęcia do nowej produkcji Polsatu. W obsadzie serialu wystąpią najpopularniejsi aktorzy

Thriller psychologiczny "Krew" powstaje na licencji uwielbianego przez widzów irlandzkiego serialu "Blood", którego premiera odbyła się w 2018 roku. Reżyserem nowego projektu Polsatu został Marcin Ziębiński, który na swoim koncie ma takie produkcje jak "Znaki", "Komisarz Mama" czy "Banksterzy". Z kolei zdjęcia realizuje Tomasz Dobrowolski, znany m.in. ze "Sługi narodu" czy "Kowalscy kontra Kowalscy".

Obsada serialu zrzesza plejadę najpopularniejszych polskich gwiazd. Postać Laury wykreuje młoda aktorka, Vanessa Aleksander, a w rolę jej matki, Marii, wcieli się Małgorzata Foremniak. W pozostałych rolach wystąpią m.in. Ireneusz Czop, Piotr Trojan, Piotr Głowacki i Katarzyna Z. Michalska. "Krew" zadebiutuje najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie trafi na antenę Polsatu.

Więcej o: