Julia Wieniawa nie wróciłaby już do "Rodzinki.pl". "Nieprzyjemnie została zakończona ta produkcja"

Pewnie wielu fanów serialu "Rodzinka.pl" chętnie zobaczyłoby, co słychać u Boskich i rreszty bohaterów. Julia Wieniawa została spytana, czy widzi szansę na powrót produkcji.

Wieniawa grała w "Rodzince.pl" Paulinę, dziewczynę Kuby, środkowego z braci. Wcielał się w niego Adam Zdrójkowski. Aktorka i wokalistka już nie wyobraża sobie powrotu na plan tej produkcji. Opowiedziała o tym w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Zobacz wideo Julia Wieniawa wspomina początki swojej kariery. Musiała bardzo wcześnie wstawać

Julia Wieniawa: Nawet były takie propozycje, żeby ten serial wrócił   

- Wydaje mi się, że każdy z aktorów, który tam grał, już nie podjąłby się tej pracy z różnych powodów. I z tego powodu, że ten serial skończył się w dobrym momencie i z tego powodu, że nieprzyjemnie została zakończona ta produkcja, w trakcie sezonu, bez większego uprzedzenia. Nawet były takie propozycje, żeby ten serial wrócił. Stąd wiem, że raczej się to już nie uda - stwierdziła Wieniawa.

"Rodzinka.pl" to adaptacja kanadyjskiego serialu "Les Parent", realizowanego w wersji oryginalnej od 2008 roku. Polska zaczęła być pokazywana trzy lata później, powstało 287 odcinków. Akcja rozgrywała się wokół rodziny Boskich, którą tworzyli: Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski). W obsadzie byli także oprócz nich i Julii Wieniawy m.in. Agata Kulesza, Jacek Braciak, Olga Kalicka oraz Wiktoria Gąsiewska.

Aktorzy "Rodzinki.pl" nadal w kontakcie

Trzeba przypomnieć, że pożegnanie z "Rodzinką.pl" było dość niespodziewane. W lutym 2020 roku na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej, która razem z Tomaszem Karolakiem grała rodziców Boskich, znalazła się informacja o tym, że TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu. Dodała także: "Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. 'Rodzinkę.pl' tę znaną z ekranu tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci".

I rzeczywiście, powtórki na różnych antenach TVP nadal cieszą się sympatią, a i sami członkowie ekipy utrzymują kontakty. Wieniawa przyznała: To było dla mnie osiem lat pracy. Dołączyłam do serialu w wieku 13 lat, więc spędziłam tam prawie całą młodość i zżyłam się z tymi ludźmi. Mam kontakt do tej pory ze wszystkimi, mniejszy, lub większy. Z Adasiem, czy z Maćkiem Musiałem mamy bardzo dobry, czasami się widzimy i wspominamy.

Więcej o: