Serial "FROM" zszokował widzów. Wielu miało koszmary. "Nie mogę zasnąć"

Kinomaniacy z zapartym tchem oczekiwali premiery drugiego sezonu serialu "FROM", lecz to, co przygotowali twórcy, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Premiera produkcji odbyła się w kwietniu 2023 roku. Fani zgodnie twierdzą, że po obejrzeniu ostatniego odcinka mieli koszmary.

Gdy w lutym 2022 roku serial "FROM" trafił na kanały HBO, widzowie nie mogli przestać się zachwycać. Na fali popularności twórcy zdecydowali się kontynuować mroczną historię mieszkańców tajemniczego miasteczka w USA. Premiera drugiego sezonu produkcji odbyła się w połowie kwietnia 2023 roku, ponownie robiąc furorę.

Zobacz wideo "The Boogeyman" [ZWIASTUN]

Twórcy serialu "FROM" budują napięcie. Przerażająca historia zachwyca widzów 

Fabuła serialu "FROM", stworzonego przez Johna Griffina, skupia się na historii mrocznego miasteczka w środkowej Ameryce. Życie jego mieszkańców nie jest tak zwyczajne, jak wielu mogłoby przypuszczać. Gdy tylko ktoś przekroczy jego granice, wpadnie w przerażające sidła. Ucieczka nie będzie prosta, bo na drodze do wolności stoją ukryte w lesie potwory. Przekonuje się o tym rodzina, która przypadkowo dołącza do grona uwięzionych. W role głównych bohaterów wcielili się Scott McCord i Harold Perrineau. W obsadzie wystąpili również m.in. Catalina Sandino Moreno, Eion Bailey, Hannah Cheramy, Avery Konrad czy Ricky He.

Marzena Kipiel-Sztuka Kipiel-Sztuka ma problemy ze zdrowiem. Musi poddać się operacji

Widzowie zachwyceni drugim sezonem "FROM". Ostatni odcinek serialu wywołał skrajne emocje

Po premierze drugiego sezonu serialu "FROM" widzowie nie mogli przestać się zachwycać. Pełne emocji sceny każdorazowo zapierały dech w piersiach i potęgowały stale narastające napięcie. Jednak momentem kulminacyjnym był ostatni odcinek, który, zdaniem wielu, był dotychczas jednym z najbardziej przerażających.

Ten odcinek naprawdę mnie wystraszył. Nie mogę zasnąć
Zaniemówiłem! Gdy myślałem, że nie prześcigniecie samych siebie, wy to zrobiliście!
To jest najlepszy serial ever!
Jeszcze jeden odcinek "From", by mieć kolejne koszmary

— piszą internauci na Twitterze. Wielbiciele horrorów zgodnie przyznają, że mrożąca krew w żyłach produkcja nie zachwyca, a kluczem do sukcesu jest znakomita obsada i wiarygodne przedstawienie bohaterów. Widzowie uważają, że to jeden z najlepszych seriali wszech czasów, a jego twórcy zasługują na nagrodę.

Więcej o: