Szpital New Amsterdam znowu w Netfliksie. Trzeci sezon w czerwcu w serwisie

To zdecydowanie jeden z ulubionych seriali użytkowników Netfliksa. Szpital New Amsterdam znów otworzy podwoje.

W sumie powstało pięć sezonów produkcji. Ostatnie odcinki jako pierwszy w Polsce pokazał w listopadzie zeszłego roku kanał Fox. "Szpital New Amsterdam" przez długie tygodnie był jednym z najchętniej oglądanych seriali Netfliksa. Niestety, do tej pory można było zobaczyć na platformie tylko dwa pierwsze sezony serialu, ale to już niedługo się zmieni.

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

"Szpital New Amsterdam". Kiedy premiera trzeciego sezonu w Netfliksie?

Netflix poinformował właśnie, że 3 sezon "Szpitala New Amsterdam" będzie można oglądać w serwisie od 1 czerwca. To 14 odcinków. Jako Max Goodwin powróci oczywiście Ryan Eggold. To postać, której pierwowzorem jest Eric Manheimer, autor "Dwunastu pacjentów".

Szpital New Amsterdam w czasach koronawirusa

Niestety, w trzecim sezonie serialu medycznego kręconego dla amerykańskiej stacji FOX ze Szpitalem New Amsterdam dr. Vijay Kapoor. Neurolog rezygnuje ze swoich obowiązków - co zostawia twórcom "furtkę" na wypadek, gdyby aktor zdecydował się wrócić do obsady. Grający go Anupam Kher postanowił odejść z obsady i wspomóc żonę, u której zdiagnozowano chorobę nowotworową. 

Do ekipy dołączyła za to drr Lyn Malvo, którą zagra Frances Turner. Malvo to nowa kierownicza oddziału położniczego. Będzie miała szczególnie skomplikowane relacje z dr. Floydem Reynoldsem.

Avatar: Istota wody "Avatar: Istota wody" online. Znamy datę premiery filmu na Disney+

3. sezon "Szpitala New Amsterdam" porusza m.in. kwestię epidemii koronawirusa. W trzecim sezonie na pewno zobaczymy także: Jocko Simsa - dr Floyd Reynolds, Freemę Agyeman - dr Helen Sharpe, Tylera Labine - dr Iggy Frome, Janet Montgomery - dr Lauren Bloom, Alejandro Hernandeza - Casey Acosta, Dierdre Friel - Ella oraz Zabrynę Guevara - Dora.

Więcej o: