"Czarne lustro" powróci na Netfliksa w wielkim stylu! O czym opowiedzą nowe odcinki?

Po niespełna czterech latach na Netfliksa wraca z nowym sezonem jedna z najbardziej popularnych produkcji serwisu. Szósta seria "Czarnego lustra" pojawi się już w czerwcu, a my już wiemy, kto zagra w nowych odcinkach i o czym będą opowiadać. Jesteście ciekawi?

Netflix już kilka dni temu poinformował o tym, że premiera szóstego sezonu "Czarnego lustra" odbędzie się w czerwcu, choć konkretna data nie jest jeszcze znana. Tego należy spodziewać się lada chwila, ale na ten moment jedno jest pewne: serial wraca z wielką mocą, której nie było w poprzednich sezonach. Producent Charlie Brooker tworzył nowy serial z zupełnie inną myślą niż dotychczas.

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Na szósty sezon składa się pięć odcinków o takich tytułach, jak: "Joan is Awful", "Loch Henry", "Beyond the Sea", "Mazey Day", czy "Demon 79". Natomiast na ekranie będziemy mogli zobaczyć wiele hollywoodzkich gwiazd. W nowym sezonie zagrali m.in. Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin i Zazie Beetz.

 

O czym opowiedzą nowe odcinki "Czarnego lustra"?

"Joan is Awful" opowie o losach zwyczajnej kobiety, której życie zmieni się, gdy odkryje, że globalny serwis streamingowy stworzył telewizyjną adaptację jej życia, a w jej postać wcieliła się hollywoodzka gwiazda Salma Hayek. Oprócz Hayek w odcinku zagrali także Annie Murphy, Michael Cera, Rob Delaney, Ben Barnes i Himesh Patel. Natomiast wyreżyserowała go Ally Pankiw.

"Loch Henry" to historia młodej pary, która odwiedza senne miasteczko w Szkocji, aby pracować nad dokumentem przyrodniczym. Jednak zostają wciągnięci w lokalną historię, a kontrowersyjne wydarzenia z przeszłości wychodzą na jaw. W rolach głównych występują Samuel Blenkin, Myha’la Herrold, Daniel Portman, John Hannah i Monica Dolan.

W odcinku "Beyond the Sea" cofniemy się do 1969 roku w alternatywnej rzeczywistości. Poznamy dwóch mężczyzn, którzy uczestniczą w niebezpiecznej i zaawansowanej technologicznie misją. To doprowadzi do wielkiej tragedii, z której skutkami będą musieli się mierzyć.  W odcinku będziemy mogli zobaczyć Aaron Paul, Josh Hartnett, Kate Mara, Auden Thornton i Rory Culkin. Wyreżyserowany natomiast został przez Johna Crowleya.

Akcja "Mazey Day" będzie toczyć się wokół wybuchowej gwiazdy, która będzie musiała sobie radzić z natrętnymi paparazzi, którzy będą uprzykrzać jej życie w trakcie radzenia sobie ze skutkami wypadku. Odcinek został wyreżyserowany przez przez Utę Briesewitz, a w rolach głównych wystąpili Zazie Beetz, Clara Rugaard i Danny Ramirez.

"Demon 79" to historia tocząca się w północnej Anglii w 1979 roku, gdzie bojaźliwa ekspedientka będzie musiała dopuścić się strasznych rzeczy, aby zapobiec wielkiej katastrofie. W obsadzie zobaczymy takich aktorów, jak: Anjana Vasan, Paapa Essiedu, Katherine Rose Morley i David Shields.

Więcej o: