Razem pracują na planie "M jak miłość", a prywatnie tworzą radosną rodzinę! Nie wszyscy o tym wiedzą

W filmach i serialach poznajemy tysiące różnych rodzin. Jednak zdarzają się takie produkcje, w których grający aktorzy w rzeczywistości także je tworzą! Takim serialem jest "M jak miłość", gdzie cała trójka spotyka się ze sobą na planie, jak i w domu. Czy próbują to ukrywać?

"M jak miłość" to jedna z najpopularniejszych polskich telenowel. Na antenie TVP2 emitowana jest od 2000 roku, a od tego czasu przez jego plan przewinęło się mnóstwo różnych aktorach. Obecnie produkcja liczy sobie ponad 1700 odcinków, a niektóre wątki, które obecne były na początku serialu zostały już dawno zakończone. W telenoweli grało także sporo najmłodszych, a jedną z takich osób jest serialowa Pola (Hania Nowosielska), która gra córkę Kamila Gryca (Marcin Bosak).

Więcej ciekawych wiadomości ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Rodzina Nowosielskich - razem w domu i razem w pracy

Najwierniejsi fani serialu z pewnością zdają sobie sprawę, że nie jest to jedyna członkini rodu Nowosielskich, która pojawia się w serialu. Jednakże większość widzów może nie kojarzyć, że dziewczynka ze swoimi rodzicami spotyka się nie tylko w domu, ale także na planie "M jak miłość". Mama Hani (Ewelina Kudeń-Nowosielska) wciela się także w jej serialową matkę, czyli Weronikę. Natomiast tata dziewczynki to Bartłomiej Nowosielski, który o wiele lepiej kojarzony jest z roli w "Barwach szczęścia", ale gra także w "M jak Miłość". Wciela się tam w Tadeusza, który jest sąsiadem Mostowiaków. 

 

Na Instagramie Eweliny Kudeń-Nowosielskiej możemy oglądać wiele rodzinnych fotografii, na których obecna jest cała trójka, a także siostra Hani, czyli Zosia. Wszyscy chętnie pozują do zdjęć i nie wstydzą się tego, że pracują razem na planie jednej z najpopularniejszych polskiej telenoweli. Pod jednym ze zdjęć aktorka nawet pokusiła się o komentarz, w którym oznajmia widzom, że są rodziną. "Ps. Przypominajka! (Ciągle dostaję te pytania) Tak - jesteśmy małżeństwem. Tak - Hania to nasza córka" – skomentowała Kudeń-Nowosielska.

Więcej o: