Iwona Pavlović może się pożegnać z "Tańcem z gwiazdami". To nie jedyne zmiany, które szykują w programie

Edward Miszczak nie bierze jeńców i sukcesywnie ogłasza kolejne zmiany, które wprowadza w ramówce Polsatu. Teraz okazuje się, że te dotkną również "Tańca z gwiazdami", który początkowo miał powrócić jesienią. Program jednak pojawi się dopiero na wiosnę przyszłego roku, a według doniesień medialnych z posadą jurorki ma się pożegnać Iwona Pavlović. Kto ją zastąpi?

Wszyscy fani "Tańca z gwiazdami" są bardzo niepocieszeni, że najbardziej roztańczone show w Polsce nie pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu. Chociaż początkowo Edward Miszczak zapowiedział, że program powróci po wakacjach, to jednak w ostatniej chwili zmienił zdanie. "Taniec z gwiazdami" powróci dopiero wiosną 2024 roku, a format czekają drastyczne zmiany. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

"Taniec z gwiazdami" ma powrócić z wieloma niespodziankami

"Zmieniamy studio i scenografię. To było dawniej realizowane w ATM Studio w maleńkich warunkach. Teraz mamy ogromne studia, będziemy wszystko zmieniać. Potrzebujemy na to czasu" – powiedział Edward Miszczak w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Dwudziesta siódma edycja programu kręcona będzie w hali zdjęciowej Polsatu. Zmieni się także godzina emisji show. Od przyszłej wiosny odmieniony "Taniec z gwiazdami" będzie emitowany w niedzielne wieczory.

Marianna Linde w 'The Voice of Poland' Córka Lubaszenki w "The Voice of Poland". Trenerzy byli podzieleni

Jednak zmiana studia i elementów wystroju, to nie jedyne nowości, które szykuje Edward Miszczak. Według "Super Expressu" mają nastąpić roszady w gronie jurorów. Od następnej edycji z programu ma zniknąć Iwona Pavlović, która jest związana z nim od samego początku, czyli od 2005 roku, kiedy pierwszą edycję "Tańca z gwiazdami" pokazywał TVN.

W środowisku dziennikarskim mówi się o tym, że w jej miejsce ma się pojawić Izabela Janachowska, która do tej pory była jedną z prowadzących programu. Do ekipy "Tańca z gwiazdami" dołączyła w 2021 roku, a rok później dostała swój autorski program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej", który emitowała stacja Polsat Cafe. 

Więcej o: