Myślicie, że faza na taniec Wednesday minęła? Niedoczekanie. Para zaskoczyła na polskim weselu

Taniec Wednesday spodobał się pewnej polskiej parze tak bardzo, że młodzi wybrali utwór "Goo Goo Muck" zespołu The Cramps na swój pierwszy taniec. Nieco zdziwieni goście obserwowali, jak świeżo upieczone małżeństwo wykonuje w odświętnych strojach pamiętne ruchy Jenny Ortegi z hitu Netfliksa.

23 listopada 2022 roku na Netfliksie zadebiutował serial "Wednesday". Widzowie natychmiast pokochali Jennę Ortegę w roli mrocznej nastolatki, a aktorka dorównała dotychczas najbardziej cenionej kreacji postaci w wykonaniu Christiny Ricci. Serial nie schodził z ust widzów wiele tygodniu również za sprawą jednej ze scen, którą szybko uznano za kultową.

Taniec Wednesday na polskim weselu. Układ nowożeńców zaskoczył gości

Chodzi oczywiście o taniec Wednesday, który stał się viralem w mediach społecznościowych. Ruchy Ortegi powtarzały w sieci gwiazdy takie jak Lady Gaga czy Madonna. Do melodii "Goo Goo Muck" zespołu The Cramps tańczył również znany polski zawodnik MMA oraz dyrektorka szkoły w Sosnowcu. Kto myślał, że moda na ruchy Wednesday Addams już przeminęła, grubo się pomylił.

Studniówka w Sosnowcu. Dyrektorka zatańczyła taniec Wednesday Dyrektorka zatańczyła na studniówce taniec z "Wednesday". Hit

Tym razem w sieci na popularności zyskuje nagranie z jednego z polskich wesel. Zgodnie z tradycją para miała za zadanie wybrać szczególną dla niej piosenkę i zatańczyć przy niej pierwszy taniec. Pewnie zebranych gości zdziwiło, kiedy na pięknie ozdobionej sali wybrzmiała melodia znana z serialu.

Taniec Wednesday stanowił duży kontrast do białej sukni panny młodej. Fani produkcji przyzwyczaili się, że każdy, kto wykonuje ruchy Ortegi zwykle ma na sobie mroczniejsze kreacje. Para z nagrania wykazała się dużą odwagą, aby wybrać tak niestandardowy układ. Chęć wprowadzania zmian do tradycyjnych zachowań, często spotyka się z dużą krytyką i niezrozumieniem otoczenia. Co zresztą widać po komentarzach pod filmem. Jednak to, co najważniejsze w nagraniu, to szerokie uśmiechy szczęśliwej młodej pary i fakt, że już na tak wczesnym etapie małżeństwo zdecydowało się podejmować samodzielne decyzje, nie zważając na opinię ogółu - zupełnie jak Wednesday Addams.

Więcej o: