Miley Cyrus ma niezwykłą matkę chrzestną. Grały razem w popularnym serialu

Miley Cyrus jest córką słynnego piosenkarza country Billy'ego Raya Cyrusa. To u jego boku rozpoczęła swoją karierę w serialu "Hannah Montana". Jednak mało kto wie, że w produkcji grała także inna bliska jej osoba, która wystąpiła tam pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Chociaż sitcomy dla młodzieży były już od dawna produkowane przez stacje telewizyjne, to prawdziwy przełom nastąpił w 2006 roku, kiedy na antenie Disney Channel pojawił się serial "Hannah Montana". Przedstawiał on losy młodej dziewczyny, która prowadziła podwójne życie – za dnia była zwyczajną uczennicą Miley Stewart, a wieczorem wkładała blond perukę i stawała się gwiazdą popu o pseudonimie Hannah Montana. Produkcja do dzisiaj uznawana jest za jedną z najbardziej popularnych w historii stacji, a łącznie wyprodukowano cztery sezony. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Miley Cyrus nie tylko w ojcu miała wsparcie na planie serialu 

Przez pięć lat kręcenia serialu mogliśmy zauważyć ogromną przemianę Miley Cyrus, która wcielała się w główną postać. To dzięki tej produkcji zyskała międzynarodowy rozgłos i do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. Przygodę w "Hannie Montanie" nie rozpoczęła jednak sama, ponieważ w obsadzie serialu znalazł się także jej ojciec Billy Ray Cyrus, który był gwiazdą muzyki country. W produkcji wcielił się także w jej ojca, a jego historia była przedstawiana w podobny sposób, jak to jest w rzeczywistości.

Jednakże oprócz ojca Miley Cyrus mogła na planie serialu spotykać się z jeszcze jedną bliską osobą. Otóż to w produkcji pojawiała się także Dolly Parton, która jest matką chrzestną piosenkarki. 77-letnia gwiazda wcielała się w "Hannie Montanie" w tą samą rolę, co w prawdziwym życiu, a jej występ można określić jako cameo – jej losy były przestawione dokładnie tak samo, jakie są naprawdę. 

Miley Cyrus i Dolly Parton w pierwszym sezonie serialu 'Hannah Montana'Miley Cyrus i Dolly Parton w pierwszym sezonie serialu 'Hannah Montana' Materiały promocyjne Disney Channel / Courtesy Everett Collection / East News

Legenda muzyki country została chrzestną Cyrus dzięki przyjaźni z jej ojcem, która rozpoczęła się w latach dziewięćdziesiątych. Billy Ray Cyrus po prostu poprosił o to Parton, a ta od razu się zgodziła. Stąd później pomysł na jej udział w serialu Disney Channel. Chociaż artystka pojawiła się jedynie w trzech odcinkach "Hanny Montany", to przez fanów serialu została bardzo dobrze zapamiętana. Była także tą postacią, która pomagała Miley otrząsnąć się po wyjawieniu swojej tajemnicy w jednym z ostatnich odcinków. Prywatnie gwiazdy do dzisiaj mają bardzo dobry kontakt, a ostatnio poprowadziły nawet wspólnie imprezę sylwestrową organizowaną przez telewizję NBC.

Więcej o: