Premiera "The Idol" zebrała oklaski. Jednak krytycy porównują serial z Lily-Rose Deep do wideo z Pornhuba

Na festiwalu filmowym w Cannes pokazano dwa pierwsze odcinki produkcji "The Idol", za którą odpowiada HBO Max. To pierwszy raz, kiedy na Lazurowym Wybrzeżu zaprezentowano serial i od razu zszokował widownię. Głównie za sprawą nagich scen z udziałem Lily-Rose Depp, córki Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis. Na ekranie partneruje jej popularny wokalista The Weeknd.

Na festiwalu filmowym w Cannes oficjalnie odbyła się premiera pierwszego serialu telewizyjnego w historii wydarzenia. W założeniach jego twórców miał być mroczniejszą wersją "Euforii", ale produkcja skupia się na ukazaniu ciemnej strony show-biznesu. Współtwórcami pięcioodcinkowego serialu są Sam Levinson ("Euforia"), Abel "The Weeknd" Tesfaye i Reza Fahim. Według krytyków produkcja może wprawić widzów w osłupienie. Głównie ze względu na odważne kadry, które niektórzy określali nawet jako "pornograficzne". Jednakże publiczności serial bardzo się spodobał i nagrodziła go owacją na stojąco.

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

O czym opowie "The Idol"?

Główną bohaterką serialu jest piosenkarka pop Jocelyn (Lily-Rose Depp), która z powodu załamania nerwowego po śmierci matki musi przerwać ostatnią trasę koncertową. Po jakimś czasie postanawia wrócić do show-biznesu i zawalczyć o miano najseksowniejszej gwiazdy w Ameryce. Jednakże bilety na koncerty nie sprzedają się tak jak kiedyś, a na swojej drodze spotyka Tedrosa (Abel "The Weeknd" Tesfaye), który jest właścicielem nocnego klubu w Los Angeles. Nawiązuje z nim romans, a gdy poznaje go bliżej, okazuje się, że mężczyzna jest guru samorozwoju i liderem sekty religijnej. Na jakie kompromisy jest gotowa, żeby wrócić na szczyt? "The Idol" pokazuje cenę, jaką czasem trzeba zapłacić za sławę.

 

Córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis jest bardzo podekscytowana udziałem w tej produkcji i nie może się doczekać, kiedy w końcu zostanie udostępniona dla wszystkich widzów. "Uwielbiam ten serial, uwielbiam tę rolę, mam obsesję na punkcie tej historii i nie mogę się doczekać, aż wszyscy ją odkryją. Ta rola była ogromnym darem, który dał mi poczucie, że mogę pójść dalej" - pisała Lily-Rose Depp na Twitterze.

W obsadzie oprócz niej i The Weeknda są także Troye Sivan, Dan Levy, Da'Vine Joy Randolph, Eli Roth, Hari Nef, Jane Adams, Jennie Ruby Jane, Mike Dean, Moses Sumney, Rachel Sennott, Ramsey, Suzanna Son i Hank Azaria. Premiera nowego serialu odbędzie się 5 czerwca w serwisie streamingowym HBO Max.

Więcej o: