"Rodzinka.pl" bez Kożuchowskiej? To Agnieszka Dygant mogła otrzymać główną rolę. "Byłaby świetna"

"Rodzinka.pl" podbiła serca widzów, którzy do dziś nie wyobrażają sobie produkcji bez Małgorzaty Kożuchowskiej. Agnieszka Dygant w rozmowie z Żurnalistą zdradziła, że producenci mieli inne plany i to ona mogła zagrać Natalię Boską.

Rola Frani Maj w "Niani" przyniosła jej popularność i wielką sympatię widzów. Przez trzy lata wcielała się w tytułową postać w serialu "Prawo Agaty", wystąpiła we wszystkich częściach serii "Listy do M.". Była też gwiazdą filmów Patryka Vegi - zagrała m.in. w "Botoksie" i "Kobietach mafii". Niedawno aktorka gościła w podcaście Żurnalisty, w którym zdradziła, że zarówno "Prawo Agaty", jak i "Rodzinka.pl", uwielbiana przez fanów produkcja TVP, mogły wyglądać zupełnie inaczej. Twórcy obu produkcji w głównych rolach początkowo widzieli bowiem inne aktorki, a to Dygant mogła otrzymać rolę, która ostatecznie przypadła Małgorzacie Kożuchowskiej.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy wielu polskich aktorów śpiewa? "Weź nie pytaj!". Oczywiście, że tak! [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Agnieszka Dygant zamiast Małgorzaty Kożuchowskiej? "Rodzinka.pl" mogłaby wyglądać inaczej

Agnieszka Dygant w rozmowie z Żurnalistą zdradziła, że to ona mogła zagrać główną rolę w serialu. – To było zabawne, bo jak przeczytałam scenariusz do "Prawa Agaty", to zobaczyłam, że na końcu jest napisane, że [scenarzysta - przyp. red.] widzi tu Małgosię Kożuchowską. Czyli wskazana była Małgosia do "Prawa Agaty". A ja rozmawiałam na temat udziału w "Rodzince.pl" z Dorotą Kośmicką – powiedziała. Jak zauważyła, ostatecznie obie zamieniły się rolami. To Dygant otrzymała główną rolę w hicie TVN, a Małgorzata Kożuchowska stworzyła uwielbianą przez fanów Natalię Boską.

Już kilka lat temu o kulisach serialu w rozmowie z Plejadą opowiedziała wspomniana w podcaście producentka serialu, Dorota Kośmicka-Gacke. Zdradziła, że to właśnie Dygant była jej pierwszą kandydatką. – Stety lub niestety, przyjęła wtedy propozycję zagrania w "Prawie Agaty". Musiałam więc szukać dalej. Zaczęłam rozmowy z Małgosią Kożuchowską – wyznała. Ostatni sezon serialu wyemitowano w 2020 roku, a wszystkie odcinki wciąż można obejrzeć na platformie TVP VOD.

 

Agnieszka Dygant w "Rodzince.pl"? Fani: byłaby świetna

Fragment rozmowy z Agnieszką Dygant umieszczono na profilu podcastera na Instagramie.

Wyobrażacie sobie Agnieszkę Dygant w rodzince?

– spytał fanów Żurnalista. W komentarzach nie brakuje zaskoczenia, ale i komplementów w kierunku zarówno Agnieszki Dygant, jak i Małgorzaty Kożuchowskiej.

Kożuchowska zagrała świetnie w Rodzince.pl i to jedna z ról jej życia.
Obie panie pasują do tej roli, super aktorki.
Kurczę, pani Agnieszka byłaby świetna.
Więcej o: