Uczestnicy "Azji Express" nie wykazali się wiedzą w "Milionerach". Zostali zrugani na wizji!

W ostatnim odcinku specjalnym "Milionerów" wystąpiły dwie pary z innego programu stacji "Azja Express" - Krystian Pesta z Darią Ładochą oraz Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski. Celem ich gry było zebranie, jak największych środków dla fundacji TVN. Niestety, ale pierwsza z par nie poradziła sobie najlepiej, wykorzystając już na starcie dwa koła ratunkowe. Usłyszeli przy tym nieprzyjemny komentarz.

Uczestnicy "Milionerów" podczas rozgrywki zawsze muszą liczyć się z dużym stresem w walce o wielką fortunę. Emocje są jeszcze większe, gdy chodzi o cele charytatywne. W ostatnim odcinku "Milionerów" o pieniądze dla Fundacji TVN stanęły dwie pary z reality show "Azja Express", a występ jednej z nich jest szeroko komentowany przez internautów. Chodzi o Darię Ładochę i Krystiana Pestę, którzy wpadli w osłupienie przy pierwszym pytaniu, które brzmiało "Jeśli ktoś chciałby stepować na stepie, to gdzie najlepiej?".

Więcej ciekawych informacji ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

"Naprawdę i w pytaniu o 1000 do mnie dzwonią? Jak nisko upadają ideały..."

Aktor i prezenterka bardzo długo zastanawiali się nad poprawną odpowiedzią, ale niestety nie doszli do wspólnego konsensusu. Zdecydowali się skorzystać z koła ratunkowego, prosząc o wskazanie prawidłowej odpowiedzi przez publiczność. Jednak najgorsze zaczęło się dopiero, gdy usłyszeli drugie pytanie o 1000 złotych, które brzmiało: "Ile kropek jest w sygnale SOS zapisanym alfabetem Morse'a". Oboje ponownie nie mieli pojęcia, jaka jest prawidłowa odpowiedź i postanowili ratować się telefonem do przyjaciela.

Po drugiej stronie słuchawki obecny był Jan Wróbel, który nie krył zdziwienia tą rozmową. "Naprawdę i w pytaniu o 1000 do mnie dzwonią? Jak nisko upadają ideały..." - powiedział dziennikarz na wstępie. Wróbel pomimo małych uszczypliwości, pomógł Ładosze i Peście, którym udało się dotrwać do pytania za 10 000 złotych. Tam popełnili błąd, odpowiadając na pytanie o kraj, w którym odbył się Rajd Dakar w 2023 roku. Wybrali Senegal, a prawidłową odpowiedzią była Arabia Saudyjska. W ten sposób zdobyli dla Fundacji TVN jedynie tysiąc złotych.

O wiele więcej szczęścia miała kolejna para, czyli Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski, którym udało się wygrać w sumie 250 000 złotych. Jednakże ich poczynania całkowicie przyćmili pierwsi gracze, których gra jest rzewnie komentowana w mediach społecznościowych. Internauci nie zostawiają na Ładosze i Peście suchej nitki, pisząc pod postem: "To są momenty, których najbardziej nie lubię. Aż boli oglądanie", "Po pierwszym pytaniu obawiałem się, czy w ogóle do tego tysiąca dotrwają", "Kompromitacja", "No to zabłysnęli". Warto wspomnieć, że że Daria Ładocha brała już udział w innym charytatywnym odcinku "Milionerów". Co ciekawe, wówczas również zdobyła jedynie tysiąc złotych.

Więcej o: