11-latek wskoczył na stół jurorski w "Mam talent". Jego popis docenił legendarny muzyk

Brytyjska edycja "Mam talent" w tym roku zaskakuje jeszcze bardziej niż zwykle. Hitem internetu stało się nagranie z występu 11-letniego gitarzysty, który zaprezentował dwie piosenki zespołu Queen. Zachwycił się nawet gitarzysta legendarnego zespołu, Brian May.

11-letni Harry Churchill pochodzi z Devon, które znajduje się w południowo-zachodniej Anglii. Tam również uczęszcza do szkoły. Młody gitarzysta przed wejściem na scenę "Mam talent" wyznał, że towarzyszy mu spora trema. Wszystko zmieniło się, gdy chwycił za gitarę i zaczął grać. Nagle młodzieniec stał się bardzo pewny siebie i pokazał na co go stać.

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Nie tylko internauci są zachwyceni Harrym. Docenił go także Brian May

Zdecydował się zagrać dwie piosenki zespołu Queen – fragment "Bohemian Rhapsody" oraz "We Will Rock You". Zachwycił jurorów swoim opanowaniem instrumentu, ale dopiero później sprawił, że nie mogli wyjść z zachwytu. a później wskoczył na stół jurorski w czasie występu. Zaczął grać na gitarze, trzymając się za głowę. Wszyscy byli pod wrażeniem jego występu. "To było świetne przesłuchanie", "Jesteś królem rock'n'rolla", "Masz cztery razy TAK, gratulacje" – komplementowali. 

Nagranie wyświetlono już ponad milion razy, a jedną z osób, które zareagowała na występ młodzieńca jest gitarzysta zespołu Queen, Brian May. Udostępnił występ 11-latka na Instagramie i pochwalił jego niesamowite umiejętności. "Harry daje czadu! Musiałem tutaj o tym napisać. Gratulacje Harry Churchill. Harry wymiatał na gitarze w »Mam talent«. Dziękuję Talii Dean za podesłanie mi tej informacji" – komentował członek legendarnego zespołu. Ponadto jeden z internautów zauważył, że 11-latek występował też w musicalu "School of Rock" autorstwa Andrew Lloyd Webbera.

 
Więcej o: