"Chłopaki do wzięcia". "Szczena" walczył z Najmanem, a potem zniknął. Teraz pochwalił się nową pracą

"Szczena" był jednym z bohaterów serialu "Chłopaki do wzięcia". To dzięki produkcji Polsatu zyskał popularność, dzięki której nawiązał współpracę z federacją walk MMA założoną m.in. przez Marcina Najmana. Jakiś czas temu zniknął. Okazało się, że wyjechał z Polski. Co dziś robi?

"Chłopaki do wzięcia" po raz pierwszy wyemitowano 7 października 2012 roku. Serial dokumentalny, który doczekał się już 22. edycji, opowiada o mieszkańcach wsi i małych miasteczek, którzy szukają miłości i partnerek na całe życie. Jednym z bohaterów był Ryszard, znany jako "Szczena".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wybitni aktorzy, którzy nie zagrali w wybitnych produkcjach [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

"Szczena" był bohaterem "Chłopaków do wzięcia". Walczył z Najmanem i zniknął

Ryszard miał problemy z prawem, o czym dobrze wiedzą uważni widzowie serialu. Kilka razy trafił do więzienia. I choć nie występuje już w "Chłopakach do wzięcia", fani produkcji zastanawiają się, co u niego słychać i jak potoczyło się jego życie.

"Szczena" znalazł partnerkę, a para doczekała się syna. Widzowie pamiętają, że Ryszard wpadał w konflikty z prawem, miewał ciężką rękę do swoich partnerek, "ukradł matce rower", o czym wciąż przypomina czołówka serialu, a do tego zmagał się z poważnym uzależnieniem od alkoholu. W 2021 roku Marcin Najman zaproponował mu udział w walkach federacji MMA-VIP i wydawało się, że "Szczena" wychodzi na prostą.

"Chłopaki do wzięcia": "Szczena" wyszedł z więzienia i wyjechał z Polski

Stoczył dwie walki, w tym jedną z samym Najmanem, którą przegrał. Po wszystkim opowiadał, że w oktagonie zjawił się pod wpływem alkoholu. Po kolejnej awanturze domowej i interwencji policji wezwanej przez sąsiadów, synek Ryszarda trafił pod opiekę tymczasowych opiekunów. A sam Szczena po raz kolejny znalazł się w więzieniu, o czym poinformował współwłaściciel MMA-VIP.

Wszystko wskazuje na to, że "Szczena" opuścił już więzienie. Z jego profilu na Facebooku można wywnioskować, że po wyjściu na wolność postanowił jeszcze raz zawalczyć o lepsze życie. Wyemigrował z Polski. Dziś mieszka i pracuje w Holandii, a niedawno opublikował zdjęcie z myjni samochodowej, w której znalazł pracę. Fani w komentarzach trzymają za niego kciuki.

Brawo! Żadna praca nie hańbi.
No i super. Powodzenia.
Więcej o: