Beata Kozidrak zaskoczyła na scenie, a potem poza nią. Za kulisami padły wulgaryzmy

Bajm na czele z Beatą Kozidrak świętował podczas Festiwalu Polsat SuperHit 2023 swoje 45-lecie działalności. Z tej okazji artystka spotkała się po występie z wiernymi fanami. Nie obyło się bez kontrowersji.

20. Festiwal Polsat SupertHit 2023 dostarczył widzom wiele niezapomnianych przebojów i wielkich emocji. Podczas dnia poświęconego kabaretom na scenie pojawił się Jerzy Kryszak, który, choć zwykle bawi publiczność, tym razem postawił na mocny przekaz i wywołał wzruszenie. Festiwal w Sopocie to też czas świętowania jubileuszy. W tym roku 45-lecie istnienia obchodził na scenie Bajm i Beata Kozidrak.

Zobacz wideo Nigdy nie liczyłam na opiekuńczość państwa". Beata Kozidrak włącza się w dyskusję o emeryturach gwiazd

Beata Kozidrak zaskoczyła na scenie i poza nią: "A do tego k**wa nieźle śpiewam"

Zespół wykonał dla swoich fanów nieśmiertelne hity takie jak "Biała armia" czy "Co mi Panie dasz". Sięgnęła również do nieco bardziej kontrowersyjnego materiału. "Ta piosenka kiedyś narobiła bardzo dużo szumu. Właściwie jej tekst. W czasach mojej komunistycznej wtedy ojczyzny, czy to chodzi o seks, czy chodzi o politykę. Kto to wie?" - powiedziała i zaśpiewała "Józek, nie daruję ci tej nocy", utwór nawiązujący do dnia, w którym wprowadzono stan wojenny w Polsce.

Równie ciekawie potoczyła się dalsza część świętowania, kiedy zespół zszedł ze sceny. Jak podaje Plotek, Beata Kozidrak spotkała się po występie z fanami. Nie obyło się bez rozmów, zdjęć oraz komplementów. Jeden z fanów wyznał wokalistce, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką zna. Kozidrak nie miała zamiaru gryźć się w język i rzuciła: "Ale ja wiem, że jestem piękna. A do tego k**wa nieźle śpiewam".

Chociaż zwrot mógł zabrzmieć groźnie, artystka, wypowiadając te słowa, nie przestawała się uśmiechać. Najwyraźniej poczuła się z fanami na tyle swobodnie, że nie czuła potrzeby cenzurowania własnych myśli. Możliwe też, że zachowała dobrą minę do złej gry, a w rzeczywistości woli otrzymywać komplementy związane ze swoimi umiejętnościami - nie wyglądem.

Więcej o: