11-latek zachwycił w "The Voice Kids". Fani przypomnieli nagranie z komunii. "Aż ciarki przechodzą"

11-letni Filip Płażyński zachwycił trenerów i widzów "The Voice Kids". Choć nie dotarł do finału, dał się zapamiętać dzięki swojemu głosowi. Jakiś czas temu przypomniano jego występ podczas pierwszej komunii świętej. Nagranie obejrzano już ponad 1,9 mln razy, a wykonanie podzieliło widzów.

W finale 6. edycji "The Voice Kids", który odbył się 29 kwietnia, zwyciężczynią okazała się Martyna Gąsak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. W programie nie brakowało występów, które zachwycały widzów. Jednym z uczestników, którzy dobrze zapadli w pamięci fanów, był 11-letni Filip Płażalski.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakim dzieckiem była Cleo? Razem z bratem winę zwalali na... KOTA!

Zachwycił w "The Voice Kids". Wcześniej pojawił się w "Mam talent"

Filip Płażalski pojawił się w ostatniej, 6. edycji programu "The Voice Kids" i zachwycił trenerów. Podczas przesłuchań w ciemno zaprezentował piosenkę "When You Wish Upon a Star" Cliffa Edwardsa i zaskoczył trenerów operowym wykonaniem. Wybrał drużynę Cleo i choć nie znalazł się w gronie finalistów, dał się zapamiętać widzom zarówno przed ekranami telewizorów, jak i platformy TVP VOD. Jego pasją od kilku lat jest śpiew operowy i… karate, które trenuje od 5. roku życia. Jak sam podkreślał, to z karierą wokalną chciałby związać swoją przyszłość.

Co ciekawe, niektórzy mogą kojarzyć Filipa z jeszcze jednego programu. W 2021 roku chłopiec wystąpił w "Mam Talent". Podczas przesłuchań do 13. edycji show zaśpiewał "Time to Say Goodbye", przebój, który wykonywali Andrea Bocelli i Sarah Brightman. Choć usłyszał od jurorów trzy razy "tak", nie trafił do półfinałów. Niedawno przypomniano jeszcze jedno z wykonań, które zyskało ogromną popularność w mediach społecznościowych.

Filip z "The Voice Kids" zaśpiewał na komunii. "Aż ciarki przechodzą"

W 2022 roku w sieci pojawiło się nagranie, na którym Filip Płażalski podczas uroczystości pierwszej komunii wykonuje pieśń "Ave Maria". Po roku znów zrobiło się o nim głośno i, jak słychać, 11-latek niezmiennie zachwyca głosem. Filmik obejrzało już ponad 1,9 mln razy. Nie da się ukryć, że pieśń jest stosunkowo trudna, ale chłopiec poradził z nią sobie bez większych problemów.

W komentarzach nie brakowało zachwytów i to właśnie pozytywne głosy przeważają pod nagraniem. Nie wszystkim jednak spodobał się dobór pieśni, ale i sposób, w jaki została wykonana.

Wielkie brawa, coś pięknego, aż ciarki przechodzą. Gratuluję głosu.
Jak się słyszy tak piękny głos u tak młodego człowieka, to aż łzy napływają ze wzruszenia i serce się raduje.
Anielski głos.
Msza to nie 'Mam talent'.
Nie powinien śpiewać w trakcie Mszy przed ołtarzem, obrócony do niego tyłem. To jest aliturgiczne. Ponadto Ave Maria nie powinno się śpiewać na uwielbienie po Komunii.
Więcej o: