Krzysztof Ibisz w blond włosach? Prezenter w takiej odsłonie jest nie do poznania

Krzysztof Ibisz od lat jest wierny swojemu wizerunkowi. Prezenter nie zmieniał koloru włosów, choć kilka lat temu przeszedł sporą metamorfozę. Sprawdziliśmy, jak wyglądałby w nieco innym wydaniu i kolorze blond.

Dziś, gdy myślimy o Krzysztofie Ibiszu, przed oczami widzimy jego śnieżnobiały uśmiech i żarty o tym, że młodnieje z każdym rokiem. Co, gdyby zdecydował się na eksperyment u fryzjera i radykalnie zmienił fryzurę?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Daria ciepło o Krzysztofie Ibiszu. "To jest petarda"

Krzysztof Ibisz zaskoczył metamorfozą. O tej przemianie mówiła cała Polska

Krzysztof Ibisz należy do grona najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Na antenie Polsatu prowadził szereg najpopularniejszych teleturniejów, w tym "Awanturę o kasę" czy "Bar". W 2023 roku wystąpił w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie prezentował nie tylko swój talent wokalny, lecz także spektakularne efekty charakteryzacji. Na scenie pojawił się m.in. jako Verka Serduchka czy Amanda Lear. 

W 2010 roku ukazała się jego książka "Jak dobrze wyglądać po 40". Za jej pomocą Ibisz postanowił podzielić się z mężczyznami radami dotyczącymi dbania o siebie, ćwiczeń i utrzymania wysportowanej sylwetki. Sam też zaskoczył nowym wizerunkiem. O przemianie prezentera mówiono w całej Polsce. Fani prezentera byli pod wrażeniem metamorfozy

Jak wyglądałby Krzysztof Ibisz w blond włosach? Aż trudno go rozpoznać

Od wielu lat Krzysztof Ibisz pozostaje wierny swojemu wizerunkowi. Jego znakiem rozpoznawczym są idealnie ułożone czarne włosy, a w ostatnim czasie także delikatny zarost.

Jak wyglądałby Krzysztof Ibisz w blond włosach?Jak wyglądałby Krzysztof Ibisz w blond włosach? Źródło: instagram.com/krzysztof_ibisz_official / FaceApp

Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądałby Krzysztof Ibisz w blond włosach i nieco innej fryzurze. Trzeba przyznać, że prezenter w blond grzywie i długości włosów jest nie do poznania. Z pewnością taki image również przykuwałby wzrok. 

Więcej o: