Kim Cattrall jednak wróci jako Samantha z "Seksu w wielkim mieście". Nagrała swoje sceny

Znana z roli Samanthy w "Seksie w wielkim mieście" Kim Catrall odmówiła udziału w pierwszym sezonie serialu "I tak po prostu", który jest kontynuacją tamtej popularnej produkcji. Aktorka jednak uległa namowom i pojawi się w finale drugiej serii - widzowie będą musieli zachować dużą czujność.

Kim Catrall zagrała Samanthę we wszystkich sześciu sezonach "Seksu w wielkim mieście", a potem wróciła do roli jeszcze w dwóch pełnometrażowych filmach z tej samej serii. Aktorka jeszcze w 2017 roku zarzekała się, że jeśli będzie kręcona kolejna kontynuacja, ona już odmawia swojego udziału. Fani od lat są przekonani, że Cattrall ma na pieńku z Sarah Jessiką Parker, która wciela się w Carrie Bradshaw.

Zobacz wideo "I tak po prostu". Pierwszy teaser nowych perypetii bohaterek "Seksu w wielkim mieście"

Kim Cattrall jednak wróci jako Samantha

Jeszcze przed premierą pierwszego sezonu "I tak po prostu" Kim Cattrall udzieliła "Variety" wywiadu, w którym kąśliwie zauważyła: "Ten serial to zasadniczo trzeci film. Takie to kreatywne. Nigdy nie prosiłam, żeby mnie uwzględniono w kontynuacji. Wyraziłam swoje stanowisko najklarowniej, jak się dało po trzecim filmie kinowym, więc o serialu dowiedziałam się jak wszyscy inni - z mediów społecznościowych". Sarah Jessica Parker potwierdziła w podcaście "Awards Chatter" w lipcu 2022 roku, że faktycznie ekipa nie prosiła Cattrall o powrót do roli. Samantha jednakże została pośrednio uwzględniona w fabule pierwszego sezonu "I tak po prostu" - Carrie o niej pisze w SMS-ach.

Udało się jednak wynegocjować drobne ustępstwo na rzecz drugiej serii. Jak donosi "People" Cattrall zgodziła się zagrać w jednej scenie i będzie w niej rozmawiać przez telefon z Carrie - sekwencja ma się pojawić w finałowym odcinku sezonu. "Variety" informuje, że Cattrall nakręciła swoje cameo już 22 marca tego roku w Nowym Jorku i przy tej okazji nie spotkała się i nie rozmawiała z nikim z obsady. Nie kontaktowała się też z twórcą serialu Michaelem Patrickiem Kingiem, ale za to została ubrana w kostium przez projektantkę Patricię Filed, która pracowała przez lata przy "Seksie w wielkim mieście".

 

W drugim sezonie "I tak po prostu" występują Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis, a także Nicole Ari Parker jako Lisa Todd Wexley, Sarita Choudhury jako Seema Patel, Mario Cantone jako Anthony Marentino, Karen Pittman jako Dr. Nya Wallace i Sara Ramirez w roli Che Diaz. Co więcej, pojawi się też postać Aidana Shawa - produkcja pokazała zdjęcie z planu, na którym Carrie i Aidan spacerują pod rękę po ulicach Nowego Jorku. Produkcja ma mieć premierę na platformie Max 22 czerwca.

Więcej o: