Netflix robi "Wiedźmin Fest" w Łodzi. Będą gwiazdy i możesz wygrać wejście

Netflix zaprasza fanów "Wiedźmina" do wspólnego świętowania zbliżającej się premiery najnowszego sezonu serialu na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Z tej okazji w Łodzi 24 i 25 czerwca odbędzie się "Wiedźmin Fest", a jego uczestnicy zobaczą przedpremierowo pierwsze odcinki nowej serii. Do tego mają się pojawić gwiazdy wiedźmińskiego uniwersum, a na imprezę można wygrać wejściówki.

Netflix wybrał Łódź na miejsce spotkania nieprzypadkowo - to z tego miasta pochodzi autor książek o Geralcie, Andrzej Sapkowski. "Wiedźmin Fest" to będzie pierwsza tego typu impreza w historii serialu i odbędzie się dokładnie w łódzkim centrum EC1.

Zobacz wideo "Wiedźmin" - zwiastun 3. sezonu

"Wiedźmin Fest" w Łodzi. Będą gwiazdy

"Będzie coś dla fanatyków wiedźmiństwa i dla tych, którzy dopiero zaczynają. Twórcy serialu, gwiazdy uniwersum - wszyscy przyjdą" - zachęca do udziału w imprezie Netflix. Co więcej, bilety na wydarzenie można wygrać w konkursie na stronie probawiedzmina.pl. Najlepiej wejść na nią z telefonu - na uczestników czeka szybki test wiedzy z "Wiedźmina" (jest tylko 30 sekund na odpowiedź) i jedno, w istocie kreatywne, zadanie konkursowe. Uważni czytelnicy i widzowie nie powinni mieć najmniejszych trudności z udzieleniem poprawnych odpowiedzi. Można wygrać podwójne zaproszenie na imprezę.

Więcej szczegółów Netflix ma zdradzić już niedługo, ale już teraz zapewnia, że poza możliwością spotkania gwiazd uniwersum "Wiedźmina" i przedpremierowym pokazem, nie zabraknie niespodzianek i atrakcji, które pomogą przenieść się do świata Geralta.

Co wiemy o trzecim sezonie "Wiedźmina"?

- Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze - czytamy w streszczeniu.

Nowe odcinki reżyserowali Stephen Surjik, Gandja Monteiro, Loni Peristere i Bola Ogun, a scenarusze pisali Mike Ostrowski, Javier Grillo-Marxuach, Tania Lotia, Haily Hall, Matthew D’Ambrosio, Clare Higgins, Rae Benjamin i Troy Dangerfield. Do obsady serialu dołączyła m.in. Michalina Olszańska, która zagra Marti. Trzecia seria składa się z ośmiu odcinków i, podobnie jak w przypadku "Stranger Things", podzielona została na dwie części. Pierwszą transzę widzowie zobaczą 29 czerwca, a drugą 27 lipca.

Więcej o: