Pamiętacie Patusię z "Projektu Lady"? Po zakończeniu programu przeszła spektakularną metamorfozę

Patrycja Karczewska była jedną z uczestniczek pierwszej edycji programu "Projekt Lady". Pod okiem mentorek przeszła spektakularną metamorfozę, rezygnując z długich rozjaśnianych włosów i mocnego makijażu. Dziś już tak nie wygląda. Zobaczcie, jak zmieniła się od czasu udziału w show.

Przez ponad 5 lat "Projekt Lady" cieszył się ogromną popularnością i był jednym z najchętniej oglądanych programów stacji TVN. Widzowie z zapartym tchem śledzili przemiany uczestniczek, które pod okiem prowadzącej, Małgorzaty Rozenek-Majdan, oraz dwóch mentorek, Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz Tatiany Mindewicz-Puacz, próbowały stać się dystyngowanymi damami. Bohaterką pierwszej edycji reality show była Patrycja Karczewska. Co dziś u niej słychać?

Zobacz wideo Patrycja Wieja z Projekt Lady: Rozenek mnie zabije

Grzeczny wizerunek nie był jej pisany. Po metamorfozie szybko wróciła do swojego stylu

Patrycja Karczewska już od początku wzbudzała wiele emocji wśród widzów. Patusia, bo tak o sobie mówiła, chętnie eksperymentowała z wyglądem, a długie platynowe włosy i mocny makijaż były nieodzownymi elementami jej charakteryzacji.

 

Za namową mentorek kobieta zdecydowała się na spektakularną metamorfozę, którą rozpoczęto od skrócenia włosów oraz ściągnięcia przedłużanych paznokci. Pod okiem ekspertek przeszła kurs makijażu, by móc stosować go tylko w celu wydobywania naturalnego piękna. Choć jej przemiana była jedną z najbardziej zachwycających w pierwszej edycji "Projektu Lady", to gdy tylko opuściła luksusowy pałac w Radziejowicach, w którym odbywały się nagrania reality show, powróciła do dawnego stylu.

Od czasu udziału w show Patusia bardzo się zmieniła. Jak dziś wygląda?

Patrycja Karczewska jest aktywna w mediach społecznościowych, a na oficjalnym profilu na Instagramie zgromadziła 17 tys. obserwatorów, którzy uważnie obserwują jej poczynania. Od czasu udziału w show jej wygląd uległ spektakularnej zmianie. Przede wszystkim powróciła do długich rozjaśnianych włosów i stosuje mocny makijaż. To jednak niejedyne zmiany w wyglądzie uczestniczki. Karczewska otwarcie przyznaje się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Jakiś czas temu zafundowała sobie powiększanie ust, regularnie przedłuża również rzęsy.

 

Karczewska nie tylko korzysta z zabiegów upiększających, ale również sama takie wykonuje. W jednym z postów na Instagramie zachęciła klientów do korzystania z masażu kobido, którego działanie ma zapewnić efekt zbliżony do liftingu. Jak podaje portal eska.pl, "Projekt Lady" to nie jedyna produkcja, w której wystąpiła. Karczewska ma na swoim koncie udział m.in. w "19+", "Grach Małżeńskich", "Randce z nieznajomym" czy też "Hardcorowej miłości". 

Więcej o: