To już pewne! "Szkoła uwodzenia" powróci na ekrany. Widzów czeka niespodzianka

Choć "Szkoły uwodzenia" zadebiutowała pod koniec lat 90., to przez kolejne ponad dwie dekady robiła furorę wśród nastoletnich widzów. Teraz produkcja powróci na ekrany, ale jak się okazuje, widzów czeka mała niespodzianka. Będzie to bowiem serial.

"Szkoła uwodzenia" zadebiutowała na ekranach w 1999 roku i z miejsca zyskała popularność wśród nastoletnich widzów, stając się przepustką do kariery dla wielu młodych, aspirujących aktorów. W 2016 roku stacja NBC planowała sequel produkcji, zrealizowano nawet odcinek pilotowy, lecz ostatecznie zrezygnowano z pomysłu. Teraz okazuje się, że Amazon szykuje reboota.

Zobacz wideo Wybitni aktorzy, którzy nie zagrali w wybitnych produkcjach [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Powstanie reboot "Szkoły uwodzenia". Zdjęcia do serialu rozpoczną się niebawem

Jak podaje portal Variety.com, Amazon zlecił realizację serialu na podstawie kultowego filmu "Szkoła uwodzenia". Za 8-odcinkową produkcję odpowiadać będzie znana z "Assassination Nation" Phoebe Fisher, z kolei scenariusz napisze twórczyni "Plotkary", Sara Goodman. Producentami wykonawczymi zostali Neal H. Moritz oraz Pavun Shetty. Pierwszy klaps na planie padnie prawdopodobnie jeszcze w czerwcu 2023 roku. Na ten moment nie jest jednak znana planowana data premiery reboota.

Fabuła nowej "Szkoły uwodzenia". Czy intrygi pomogą bohaterom utrzymać pozycję na drabinie społecznej? 

Serial będzie unowocześnioną wersją pierwowzoru sprzed prawie 25 lat. Fabuła skupi się na perypetiach przyrodniego rodzeństwa, studiującego w elitarnym college'u w Waszyngtonie. Gdy okaże się, że pewien brutalny incydent zagraża ich reputacji, rozpoczną rozpaczliwą walkę o utrzymanie dotychczasowego statusu społecznego. Kluczem do rozwiązania wszelkich problemów nastolatków okazuje się zdobycie serca córki wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. W tej historii roi się od intryg i niespodziewanych zwrotów akcji.

W głównych rolach wystąpią Sarah Catherine Hook, Khobe Clarke, Zac Burgess, Sara Silva i Brooke Lena Johnson. W obsadzie serialu pojawią się również John Harlan Kim, Myra Molloy, Laura Benanti i Jon Tenney. Na ekranie nie zabraknie także twarzy znanej z pierwowzoru, Seana Patricka Thomasa, jednak tym razem wystąpi w zupełnie innej, nowej roli.

Więcej o: