Miał 7 lat, gdy zagrał Kacperka w "Rodzince.pl". Dziś Mateusz Pawłowski jest nie do poznania

Mateusz Pawłowski debiutował na ekranie, mając zaledwie 7 lat. Rolą Kacperka w serialu "Rodzinka.pl" skradł serca milionów widzów. Od czasu udziału w hicie TVP młody aktor bardzo się zmienił. Zobaczcie, jak teraz wygląda i czym się zajmuje.

Serial "Rodzinka.pl" zadebiutował na antenie telewizyjnej Dwójki w marcu 2011 roku i przez ponad 9 lat cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Jedną z gwiazd produkcji był Mateusz Pawłowski, który wcielał się w rolę najmłodszego syna głównych bohaterów. Jak się zmienił?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o Łepkowskiej. "Czasami wbiła mi jakąś szpilę"

Widzowie pokochali jego debiutancką rolę. Rola w "Rodzince.pl" nie jest jedyną w dorobku młodego aktora

Mateusz Pawłowski miał zaledwie 7 lat, gdy po raz pierwszy stanął przed kamerą u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka. Debiutancką rolą Kacperka Boskiego od razu skradł serca milionów widzów, na których oczach dorastał przez niemal dekadę. Młody aktor ma na koncie również inne role. Wystąpił w takich produkcjach jak "Opowieści kota Śpiocha", "Boscy w sieci" czy "Dwie korony". Spełniał się również w dubbingu. Użyczył głosu m.in. w bajkach "Pinokio" czy "Uwolnić Mikołaja". Wielokrotnie brał również udział w programach rozrywkowych, m.in. "Mini szansa", "Hell’s Kitchen", "Familiada" czy "Jaka to melodia".

Mateusz Pawłowski ma już 19 lat. Zobaczcie, jak się zmienił

Od kiedy w 2020 roku "Rodzinkę.pl" zdjęto z anteny, Mateusz Pawłowski wycofał się z życia publicznego i skutecznie unika branżowych imprez. Wciąż jest jednak aktywny na profilu na Instagramie. Obecnie Mateusz Pawłowski skupia się na nauce, która stała się jego priorytetem, a także rozwoju pasji i zainteresowań. Nie wyklucza, że w przyszłości powróci do aktorstwa. Niedawno pochwalił się nowym projektem, w którym wziął udział. Aktor nagrał audiobooka "Jak zostać genialnym Hultajem". 3 czerwca 2023 roku aktor obchodził 19. urodziny. Trzeba przyznać, że od czasu udziału w hicie TVP, który wciąż można oglądać na vod.tvp.pl, bardzo się zmienił. Jakiś czas temu opublikował w sieci zdjęcie z serialową rodzinką.  

 

Fani nie kryli zachwytu, widząc ponownie razem Ludwika Boskiego wraz z trzema synami. Kilku internautów zauważyło, że to właśnie Mateusz przeszedł największą metamorfozę od czasu udziału w serialowej komedii.

Z całej czwórki tylko Ty się zmieniłeś

— czytamy pod zdjęciem.

Więcej o: