Krzysztof Ibisz jest królem telewizji. Jakie programy prowadził? Najlepsi potrafią wymienić tylko 8

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w polskiej telewizji. Przez lata kariery na małym ekranie prowadził wiele różnych programów rozrywkowych. Pamiętacie wszystkie, w których był gospodarzem?

Krzysztof Ibisz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w rodzimym show-biznesie. Prezenter przez ponad 30 lat kariery wypracował sobie stabilną pozycję w branży, stając się niekwestionowaną gwiazdą polskiej telewizji. Na koncie ma liczne programy rozrywkowe, których był gospodarzem. Przypomnijmy najpopularniejsze produkcje z jego udziałem.

Zobacz wideo Doda o Ibiszu: Lubię takich ludzkich ludzi w show-biznesie. To jest rzadkość

Debiutował w TVP. Jakie programy prowadził Krzysztof Ibisz?

Początki zawodowej drogi Krzysztofa Ibisza sięgają 1993 roku. To właśnie wtedy otrzymał posadę w Telewizji Polskiej jako prowadzący kultowy już program dla dzieci i młodzieży "5-10-15" oraz "Klub Yuppies". Szybko zyskał sympatię widzów, a jego popularność z każdym rokiem była coraz większa. W kolejnych latach prowadził m.in. "Czar par", "Pomidora", "Przyjaciół", "Rozmowy Jedynki" oraz "Studio Jedynki". W międzyczasie rozpoczął również pracę jako doradca prezesa do spraw programowych w nieistniejącej już Telewizji Wisła.

Po 4 latach intensywnej współpracy z TVP, Ibisz przeniósł się do konkurencyjnej telewizji. W TVN-ie stworzył i wyprodukował uwielbiany przez widzów teleturniej "Wszystko albo nic", umacniając pozycję w branży. Następnie prowadził takie programy jak "Ibisz gwiazdy, muzyka", "Ibisekcja", "Zostań Gwiazdą" czy "Gorączka złota". Ostatecznie współpracę ze stacją zakończył w maju 2000 roku. 

W Polsacie rozwinął skrzydła. Dziś Ibisz jest wielką gwiazdą polskiej telewizji

Tuż po rozwiązaniu umowy z TVN-em, Ibisz zaczął współpracę z Polsatem. Ze stacją jest związany od ponad 23 lat, prowadził liczne programy rozrywkowe, dzięki którym stał się prawdziwą gwiazdą i jednym z najpopularniejszych polski prezenterów. Był gospodarzem m.in. "Baru", "Dwóch światów", "Awantury o kasę", "Życiowej szansy", "Rosyjskiej ruletki" czy "Gry w ciemno". To właśnie Polsat wywindował jego karierę i pomógł mu rozwinąć skrzydła. W kolejnych latach prowadził również popularny teleturniej na antenie TV4, "Gdzie jest Kłamczuch?". Z kolei w Super Polsacie był gospodarzem "Jokera" oraz "Łowcy nagród". 

Trzeba przyznać, że gwiazda Ibisza od wielu lat nie gaśnie. Nie sposób wymienić wszystkie programy, w których występował. Tylko w ostatnich latach pojawił się w "Jak oni śpiewają", "On i ona" czy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Zrozumieć kobietę", emitowane na antenie Polsat Café, oraz "Demakijaż", w którym przeprowadza trudne wywiady z gwiazdami.

Więcej o: