Kolejne zmiany w ramówce TVN-u. Fani "Top Model" i "Mam talent" będą zaskoczeni

Szykują się spore zmiany w jesiennej ramówce stacji TVN. Jakiś czas temu poinformowano o zawieszeniu uwielbianego przez widzów "Mam Talent". Teraz okazuje się, że w godzinach emisji programu pojawi się inne show.

Stacja TVN planuje już jesienną ramówkę, w związku z czym w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje na temat planowanych zmian. Od kilku tygodni wiadomo już, że z anteny znika "Mam Talent", lecz okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Widzowie będą musieli przyzwyczaić się również do nowych godzin emisji innego popularnego show.

Zobacz wideo Joanna Krupa mówi, czy „Top Model" jest reżyserowane. Wymowna odpowiedź

To koniec programu "Mam Talent". TVN zapowiada kolejne zmiany

Program "Mam Talent" zadebiutował na antenie TVN-u w 2008 roku i przez ponad 14 lat cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem i popularnością wśród widzów. Talent show wypromowało wiele gwiazd, które dziś z powodzeniem robią karierę w show-biznesie. Mimo wysokich wyników oglądalności, stacja podjęła decyzję o zawieszeniu formatu. Na te moment nie wiadomo, kiedy program powróci na antenę, lecz podobno nastąpi to najwcześniej wiosną 2024 roku. Okazuje się jednak, że to dopiero początek zmian.

Castingi do nowej edycji "Top Model" już ruszyły. Fani formatu będą musieli przywyknąć do zmian

Nie da się ukryć, że "Top Model" jest jednym z najpopularniejszych i unikatowych programów stacji. Premiera pierwszego odcinka odbyła się ponad 13 lat temu, a obecnie trwają castingi do 12. edycji. Dotychczas modelingowe show nadawano w środy o godzinie 21:30, lecz w jesiennej ramówce w końcu ma się to zmienić.

 

Jak podaje portal Wirtualne Media, stacja ma w planach przenieść godzinę emisji formatu na czas, w którym wcześniej puszczano "Mam Talent", czyli w sobotnie wieczory. Ma to na celu wykorzystanie tzw. "prime time" i podniesienie i tak wysokiej już oglądalności. Na ten moment TVN nie skomentował tych doniesień. 

Więcej o: