Doda w nowym reality show. "Jedyny format tego typu". Program zadebiutuje jesienią w Polsacie

Pod koniec 2022 roku zakończył się program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym piosenkarka szukała swojej drugiej połówki. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, jesienią na antenie Polsatu zadebiutuje kolejne reality show z udziałem Doroty Rabczewskiej. O czym będzie opowiadał "Doda. Dream Show"?

Doda od kilku lat aktywnie współpracuje z Polsatem. To na antenie tej stacji rozpoczęła się jej kariera, gdy wystąpiła w drugiej edycji reality show "Bar". W późniejszych latach była też jurorką w show Telewizji Polskiej "Gwiazdy tańczą na lodzie" i programie "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje" emitowanym w Polsacie. Dziś Dorota Rabczewska regularnie pojawia się na festiwalach i koncertach organizowanych przez Polsat, niedawno współprowadziła Polsat SuperHit Festiwal. Jak się okazuje, jesienią na antenie tej stacji pojawi się kolejny program z jej udziałem.

Zobacz wideo Doda śmieje się z sytuacji z Górniak. "Komiczna sytuacja 40 i 50-letnich celebrytek"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowe reality show w Polsacie. O czym będzie opowiadał "Doda. Dream Show"?

"Doda. Dream Show", nowy program z Dorotą Rabczewską w roli głównej, ma opowiadać przede wszystkim o codziennym życiu piosenkarki. Kamera będzie towarzyszyć jej w studiu, na próbach, ale też sali treningowej i podczas przygotowań do koncertów. Czynny udział będą mogli brać fani artystki. – "Doda. Dream Show" to nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Zobaczymy jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu – wylicza Pascal Litwin, producent kreatywny, cytowany przez Wirtualne Media. Podkreśla też, że na kształt reality show spory wpływ będą mieli fani Dody, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych. Będą mogli m.in. udzielać rad dotyczących show czy wygrać bilety na koncerty będące zwieńczeniem programu.

Zaplanowano osiem 44-minutowych odcinków show, które zadebiutuje na antenie Polsatu w jesiennej ramówce. Zdjęcia do programu mają ruszyć już w czerwcu i potrwać do września. Kamera będzie towarzyszyć Dorocie Rabczewskiej nie tylko w studiu i na próbach, lecz także życiu codziennym. "Doda. Dream Show" wyprodukuje Pascal Litwin, a za reżyserię odpowiadać będzie Michał Majak.

To kolejny program z Dodą w roli głównej. Wcześniej szukała miłości

To kolejny tego typu program z udziałem Dody. W 2022 roku na antenie Telewizji Polsat zadebiutowało randkowe show "Doda. 12 kroków do miłości", w którym piosenkarka poszukiwała swojej drugiej połówki. Producentem również był Pasal Litwin, reżyserem Michał Majak. Ostatecznie nie zdecydowała się na związek z żadnym z uczestników. W ostatnim odcinku w rozmowie podsumowującej program kilka miesięcy po jego zakończeniu przyznała, że jej serce jest zajęte. Wybrankiem Doroty Rabczewskiej został Dariusz Pachut.

Więcej o: