"Detektywi" wracają na antenę TVN po 11 latach przerwy. Kiedy nowe odcinki?

Po 11 latach od emisji ostatniego odcinka na antenę TVN powróci serial "Detektywi". Jak informują Wirtualne Media, właśnie ruszyły zdjęcia, a wznowiona produkcja trafi do jesiennej ramówki. Kto pojawi się w nowej odsłonie?

Zarówno "Detektywi", jak i "W11 - Wydział Śledczy" cieszyły się sporą popularnością wśród widzów. Produkcje paradokumentalne ukazywały pracę krakowskich policjantów i detektywów, a sprawy często nawiązywały do aktualnych wydarzeń w kraju lub innych słynnych dochodzeń. "Detektywi" zadebiutowali w listopadzie 2005 roku. 30 listopada 2012 roku wyemitowano ostatni, 1040. odcinek. Po niemal 11 latach przerwy TVN zdecydował się na przywrócenie serialu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Tom Cruise zaskakuje. Na taką odwagę stać tylko nielicznych [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Kultowy serial powraca po 11 latach. "Czuję się, jakbym wrócił do domu"

W nowych odcinkach do rozwiązywania kryminalnych zagadek powrócą, znani z innej produkcji docu-crime TVN-u, Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Para policjantów wcześniej występowała w serialu "W11 - Wydział Śledczy", którego emisja zakończyła się w 2014 roku. - Nie sądziłam, że jako dojrzała kobieta wrócę jeszcze na plan zdjęciowy. Ucieszyła mnie ta propozycja, zwłaszcza że znów zagram u boku dawnego partnera serialowego, Maćka Dębosza, a prywatnie serdecznego kolegi - podkreśla Anna Potaczek w rozmowie z Wirtualnymi Mediami. - Takie spotkanie po latach z ekipą i twórcami było dla mnie wielkim przeżyciem. Kiedy teraz rozpoczynam kolejny dzień zdjęciowy, czuję się, jakbym wrócił do domu po latach długiej nieobecności - dodaje Maciej Dębosz.

Powracają "Detektywi". TVN nowe odcinki pokaże jesienią

W czerwcu ruszyły zdjęcia do nowej odsłony paradokumentu. Dużo z rozwiązywanych w kolejnych odcinkach spraw, podobnie jak przed laty, będzie odnosić się do aktualnych wydarzeń. - Wielu widzów na pewno dobrze pamięta oba formaty, bo były to pierwsze i jedyne w swoim rodzaju paradokumenty, które stały się wzorem dla innych produkcji tego typu. Mamy nadzieję, że widzowie na nowo docenią serial oraz ogromną energię i empatię naszych niestrudzonych bohaterów - podkreślają producentki serialu, Małgorzata Zając-Urbanik i Anna Plutecka-Mesjasz. Serial na antenę powróci jesienią 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy będą emitowane odcinki.

Więcej o: