"Mam talent". Cowell chciał zakończyć casting 21-latka. Publiczność nagrodziła go owacjami na stojąco

Występ tego uczestnika poróżnił jurorów amerykańskiego "Mam Talent". Gdy mężczyzna zaczął w nietypowy sposób wykonywać jedną z najpopularniejszych piosenek Kelly Clarkson, Simon Cowell nie wytrzymał. Choć juror nacisnął czerwony przycisk, to nie wyeliminował zawodnika.

"Mam Talent" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych na świecie. Show stało się przepustką do kariery dla wielu utalentowanych osób, które dziś z powodzeniem robią karierę w show-biznesie. Niektórzy mają jednak rzadko spotykane umiejętności. Do tego grona z pewnością należy Riccardo Pace, który pojawił się w jednym z ostatnich odcinków amerykańskiej wersji show.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Jurorzy "Mam Talent" spodziewali się operowego show. Uczestnik ich zaskoczył

Na castingu do "America’s Got Talent" pojawił się pochodzący z Palermo na Sycylii, Riccardo Pace. Nie był to jego debiut przed kamerą, 21-latek brał wcześniej udział w wielu programach rozrywkowych, w tym m.in. w lokalnym "Mam Talent". Na scenę wszedł w eleganckim surducie i oznajmił, że zamierza wykonać piosenkę "A Moment Like This" z repertuaru Kelly Clarkson. – To było moje marzenie, żeby tutaj być – powiedział jurorom. Wnioskując po jego stroju Sofia Vergara myślała, że jego interpretacja będzie operowa. – Myślę, że to będzie piękna opera – powiedziała. To, co wydarzyło się chwilę później, przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Występ 21-latka poróżnił jurorów. Simon Cowell nie krył irytacji

Gdy tylko muzyka zaczęła grać, mężczyzna zniżył mikrofon do wysokości swoich dłoni. Jurorzy byli zaskoczeni, lecz uważnie obserwowali jego kolejne ruchy. Szybko okazało się, że 21-latek nie będzie śpiewał, lecz... grał na rękach. Riccardo Pace zajmuje się manualizmem, czyli sztuką gry, która polega na wyciskaniu powietrza dłońmi. Mimo entuzjazmu publiczności, Simon Cowell nie krył zażenowania i jako jedyny z jurorskiego składu po zaledwie kilkunastu sekundach nacisnął czerwony przycisk. Po występie publiczność obdarowała Pace owacjami na stojąco. Na taki sam gest zdobył się również Howie Mandel, co wyraźnie zaskoczyło Cowella. — Przyleciałeś tutaj aż z Włoch, żeby pokazać nam właśnie to? — mówił zniesmaczony. Ostatecznie decyzją większości jurorów 21-latek przeszedł do kolejnego etapu "Mam Talent".

 

Nagranie z występu Riccardo Pace zostało opublikowane na YouTube, robiąc furorę wśród internautów. Pod filmikiem od razu zaroiło się od komentarzy zachwyconych widzów. Wielu nie mogło pojąć techniki, która umożliwia wydobycie tak czystego dźwięku, tylko dzięki dłoniom.

To jest właściwie czysty talent, to jest coś, co naprawdę trudno zrobić
Mimo że cały ten koncept jest absurdalny, on naprawdę zrobił to bardzo dobrze! Jestem pod wrażeniem jego umiejętności 'śpiewania' rękami
Świetne umiejętności. Nie potrzebujesz instrumentów, kiedy masz ręce
W rzeczywistości jest to trudniejsze, niż się wydaje.
Więcej o: