"Wiedźmin" sezon 3: kiedy nowe odcinki serialowego hitu będą dostępne na Netflixie?

Czekasz na nowe odcinki serialu "Wiedźmin"? Sezon 3 jest już w drodze na platformę Netflixa. Słynny zabójca potworów ponownie zaskoczy nowymi przygodami. Sprawdź wszelkie szczegóły na temat premiery kontynuacji popularnej serii.

Wiedźmin sezon 3: kiedy premiera?

Czekasz na 3 sezon serialu "Wiedźmin"? Kiedy najnowsze odcinki pojawią się już na platformie Netfliksa, fani przekonają się, jakie przygody czekają na Geralta z Rivii w kolejnej odsłonie słynnej produkcji. Po długich oczekiwaniach czas premiery zbliża się już wielkimi krokami. Fani historii o Wiedźminie poznają dalsze losy ulubionych postaci już w przyszyły czwartek – 29 czerwca. Musisz jednak wiedzieć, że trzeci sezon produkcji został podzielony na dwie części. Na szczęście, by poznać finał trzeciego sezonu "Wiedźmina" nie będzie trzeba długo czekać – kolejne odcinki zadebiutują na Netfliksie 27 lipca 2023 roku.

"Wiedźmin" sezon 3: premiera kolejnych odcinków

Fani zastanawiają się, jaka historia zostanie zaprezentowana w nowych odcinkach 3 sezonu serialu "Wiedźmin". Premiera nowej odsłony przygód pogromcy potworów skoncentruje się na ukazaniu dalszych losów uwielbianych przez widzów postaci. Wydarzenia mają zaprezentować historie, znane z powieści "Czas Pogardy" oraz "Chrzest Ognia" (drugi i trzeci tom "Sagi o Wiedźminie").

Jeśli jeszcze nie znałeś daty premiery nowego sezonu serialu, realizowanego na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego, koniecznie zapamiętaj, kiedy zajrzeć na platformę Netfliksa. Przed przystąpieniem do obejrzenia najnowszych odcinków, koniecznie przypomnij sobie, co do tej pory przytrafiło się bohaterom ze świata Wiedźmina. Pierwszy i drugi sezon serialu składa się łącznie z 16 odcinków – każdy po 8 odcinków. Taką samą ilość odcinków ma też wynosić najnowsza odsłona serii.

Zobacz wideo PopKultura odc. 158

"Wiedźmin" sezon 3: Netflix. Obsada serialu

Jakich bohaterów zaprezentuje 3 sezon serialu "Wiedźmin"? Netflix zaskoczy w tym przypadku nowymi twarzami i postaciami, które pojawią się obok odtwórców bohaterów, zaprezentowanych w poprzednich odsłonach produkcji. Do obsady dołączą między innymi: Hiftu Quasem (jako Falka), Hugh Skinner (jako Książę Radowid), Meng’er Zhang (jako Milva) oraz Christelle Elwin (jako Mistle). Na ekranie zobaczymy również polską aktorkę, Michalinę Olszańską ("Jack Strong", "Miasto 44", "Córki dancingu"), odtwórczynię roli czarodziejki Marti Sodergren.

'WIedźmin' - trzeci sezon'WIedźmin' - trzeci sezon fot. Susan Allnutt / Netflix - Materiały promocyjne

Do swoich ról powrócą natomiast: Freya Allan (jako Ciri), Joey Batey (jako Jaskier) i Anya Chalotra (jako Yennefer). Trzeci sezon "Wiedźmina" będzie też ostatnią szansą na zobaczenie największej gwiazdy produkcji, wcielającej się w tytułowego bohatera, czyli uwielbianego przez publiczność  Henry’ego Cavilla. W dalszych odsłonach produkcji aktora zastąpić ma Liam Hemsworth (znany z "Miłość i honor", "Ostatnia piosenka", seria "Igrzyska Śmierci").

Zobacz też: "Emily w Paryżu" - sezon 3 już dostępny. Kiedy kolejna część popularnej serii? Sprawdzamy

*W materiale wykorzystano zdjęcia Netflixa

 

Więcej o: