"Squid Game" Netfliksa to wielki hit. Wiemy, kto pojawi się w drugim sezonie!

"Squid Game" to najchętniej oglądany serial Netfliksa w historii platformy. Wielu fanów nie może doczekać się drugiego sezonu, któremu może być trudno dorównać emocjonującemu poziomowi pierwszej serii. Emocje widzów podniósł teraz najnowszy filmik poświęcony serialowi, w którym widzimy, kto dołączy do obsady nadchodzącego sezonu!

Nadal niewiele wiemy o fabule drugiej serii "Squid Game", ale i tak fani serialu w ostatnim czasie najbardziej zastanawiali się, kto pojawi się w obsadzie kolejnego sezonu. Wiadomym jest to, że wiele bohaterów z pierwszej serii nie będzie mogło pojawić się ponownie, ale są jednak wyjątki. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Coraz bliżej drugiego sezonu "Squid Game"!

Prace na planie drugiego sezonu nie zostały jeszcze póki co ustalone, ale reżyser serialu zapowiedział już, że można spodziewać się sporo nowych i brutalnych gier. Teraz na oficjalnym kanale Netfliksa na YouTube pojawiło się wideo, które ujawnia jakich aktorów możemy się spodziewać na ekranie. 

Pierwszą pewną osobą jest Jung-Jae Lee, który ponownie wcieli się głównego bohatera Gi-huna Seonga. Obok niego zobaczymy też Lee Byung-huna w roli Lidera, Wi Ha-Joona wcielającego się w Hwanga Jun-ho oraz powracającego Gong Yoo. Poza tą trójką zobaczymy też sporo nowych aktorów.

Nowa obsada to przede wszystkim koreański piosenkarz Im Si-wan (znany lepiej jako Siwan) - członek ekipy ZE:A, ale także Ha-Neul Kang ("Porwana pamięć", "The Heirs", "Scarlet Heart: Ryeo"), Park Sung-hoon ("Chwała", "Gonjiam: Nawiedzony szpital") i raper Yang Dong-geun. 

 

O czym jest "Squid Game"?

456 bardzo różnych od siebie osób otrzymuje zaproszenia do udziału w tajemniczej grze. Łączy ich jedno – wszyscy mają poważne problemy finansowe. Gra, w której stawką jest 45,6 miliarda południowokoreańskich wonów, toczy się na tajnym i zamkniętym terenie i obejmuje serię „tradycyjnych" dziecięcych zabaw, w których karą za przegraną jest śmierć. Komu uda się wygrać w tę okrutną grę i jaki, tak naprawdę, jest jej cel?

Więcej o: