Przetasowania w składzie "Dzień Dobry TVN". Aż pięcioro prowadzących żegna się z programem

Po ostatnich zawirowaniach w ramówce Polsatu, przyszła pora na radykalne kroki w TVN-ie. Z programu śniadaniowego stacji odchodzi aż pięcioro prowadzących. Natomiast szósty z prezenterów również w nabliższym czasie nie poprowadzi "Dzień Dobry TVN" z powodów zdrowotnych. Czy dla wszystkich gwiazd oznacza to pożegnanie z TVN?

Do tej pory popularny program śniadaniowy TVN prowadziły następujące duety: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, który w ostatnich miesiącach był zastępowany przez innych prowadzących.

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Anna Kalczyńska o wirze macierzyństwa. Czy jej dzieci oglądają "Dzień dobry TVN"?

Do TVN nadchodzą wielkie zmiany. Z "Dzień Dobry TVN" żegna się pięcioro prowadzących

Jednak w czwartkowy wieczór stacja za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że w "Dzień Dobry TVN" szykują się duże roszady. Z programem rozstają się Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Natomiast portal Wirtualne Media donosi, że w najbliższym czasie na antenę nie wróci także Filip Chajzer, który zmaga się obecnie z problemami ze zdrowiem.

W oświadczeniu opublikowanym na Instagramie stacja podziękowała dziennikarzom za ich "profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka". Ponadto TVN wskazał, że zdaje sobie sprawę, że "zmiany nie są łatwe i wywołują dużo emocji", ale otwierają także "nowe drzwi". Wspomniano wówczas o Agnieszce Woźniak-Starak, która ma pozostać w stacji i zostać gospodynią nowego programu, który szumnie nazwano "kolejnym projektem". Podobnie sprawa się ma z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która według tego wpisu ma wkrótce otrzymać nowy program.

 

Partnerujący jej Krzysztof Skórzyński ma teraz stworzyć duet z Ewą Drzyzgą. Natomiast prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski pojawiają się jesienią w nowych rolach, o czym TVN będzie informować bliżej jesieni.

Program wróci na antenę po wakacyjnej przerwie

Ostatni odcinek "Dzień Dobry TVN" emitowany został 23 czerwca. Od soboty 24 czerwca na antenie zagości letnia odsłona śniadaniówki, czyli "Dzień dobry wakacje", która obecnie emitowana będzie jedynie w weekendy. Jednakże możliwe, że w sierpniu emisja zostanie rozszerzona także o dni powszednie. Podczas tegorocznego lata „Dzień dobry wakacje" będzie można oglądać przez około 10 tygodni.

Więcej o: