Wygrała 8. edycję "Mam Talent". Teraz Polka występuje w Las Vegas ze znanym akrobatą

O Aleksandrze Kiedrowicz zrobiło się głośno, gdy w 2015 roku głosami widzów i jurorów została laureatką programu "Mam Talent". Jej akrobatyczne popisy zostały docenione także poza granicami kraju w tym m.in. w Las Vegas, gdzie obecnie występuje.

Aleksandra Kiedrowicz już jako dziecko pragnęła występować przed publicznością. Pierwsze kroki na scenie stawiała jako tancerka zespołu folklorystycznego. Później zainteresowała się hip-hopem oraz disco dance, rozwijając swoje umiejętności w trakcie wielu zajęć grupowych oraz indywidualnych. Nagrodą za ciężką i wytrwałą pracę były zwycięstwa w licznych turniejach, w których przez pewien czas regularnie brała udział. Gdy miała zaledwie 16 lat, związała się z tańcem zawodowo, prowadząc zajęcia w Akademii Tańca "Piętro Wyżej" w Chojnicach.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Akrobatyką zainteresowała się przypadkiem. Została laureatką polskiego "Mam Talent"

Raptem dwa lata później Kiedrowicz pojawiła się na próbie taneczno-akrobatycznego spektaklu APEIRON przygotowywanego przez wrocławską grupę Flycube. Powietrzne popisy zachwyciły ją tak bardzo, że postanowiła spróbować swoich sił również w tej dziedzinie. Jako tancerka miała ułatwione zadanie, bo jej ciało było przyzwyczajone do wielogodzinnych zajęć na sali treningowej.

 

Gdy w końcu poczuła się pewnie jako akrobatka, postanowiła zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności. W związku z tym w 2015 roku pojawiła się na castingu do programu "Mam Talent". To, co wydarzyło się później, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Tancerka podbiła serca nie tylko jurorów, ale i telewidzów. Przez kolejne etapy przechodziła jak burza, zyskując coraz więcej fanów. Ostatecznie to właśnie ona została zwyciężczynią 8. edycji talent show.

Od "Mam Talent" do Las Vegas. Aleksandra Kiedrowicz robi karierę również za granicą

Zwycięstwo w "Mam Talent" stało się dla Kiedrowicz przepustką do kariery nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Artystka od lat jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi sukcesami oraz tym, nad czym aktualnie pracuje. Chętnie udziela również rad w kwestii wykonywania najpopularniejszych figur czy akrobacji.

 

Okazuje się, że przez wszystkie te lata nie próżnowała, bo na swoim koncie ma występy w aż 36 krajach świata. Obecnie zachwyca publiczność Las Vegas jako członkini duetu "Deadly Games", który współtworzy wraz z narzeczonym, Alfredo Silvą. Mężczyzna także zasłynął w "Mam Talent", tylko w amerykańskiej wersji. Para wspólnie wzięła udział w chińskim "World’s Got Talent" i zaprezentowała się przed jurorami "Britain’s Got Talent: The Cahmpions". Z kolei we włoskim programie "Tú sí que vales!" udało im się dotrzeć aż do finału.

Więcej o: