"Rolnik szuka żony". Pierwszy taniec uczestników zrobił furorę w sieci. Razem z nimi szalała też Manowska

Marta Manowska towarzyszyła w dniu ślubu uczestnikom programu "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny o szczęściu poinformowali fanów w nietypowym stylu, fragment uroczystości zarejestrowały bowiem telewizyjne kamery.

Marta Manowska od wielu już lat prowadzi programy randkowe na antenie Telewizji Polskiej. Jednym z najpopularniejszych, którego emisja trwa blisko dekadę, jest "Rolnik szuka żony". Każdy sezon gromadzi przed telewizorami miliony widzów, którzy kibicują ulubionym parom. Jedną z nich byli Marta Paszkin i Paweł Bodzianny.

Zobacz wideo Marta Manowska zdradziła szczegóły 8. edycji "Rolnik...". "Rozbijemy bank"

Bohaterowie 7. sezonu "Rolnik szuka żony" pobrali się. Pierwszy taniec pokazali w śniadaniówce

Paweł Bodzianny był uczestnikiem 7. edycji "Rolnik szuka żony". Spośród wszystkich kandydatek najbardziej przypadła mu do gustu Marta Paszkin. Między nimi od razu pojawiła się nić porozumienia. Nie ukrywali, że miło spędzają razem czas i świetnie się dogadują. Również widzowie twierdzili, że są sobie pisani i kibicowali im w kolejnych wspólnie podjętych decyzjach. Para kontynuowała relację również po zakończeniu programu i ostatecznie stanęli przed ołtarzem 30 czerwca 2023 roku.

 

O swoim szczęściu Paweł i Marta poinformowali fanów w niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie". Widzowie zobaczyli ich wyjątkowy pierwszy taniec. Pan młody pojawił się na parkiecie z białą różą w dłoni, którą wręczył ukochanej. Następnie para zatańczyła walca angielskiego w rytm piosenki "Magiczne słowa" Rafała Brzozowskiego. Na nagraniu widać było, że świeżo upieczeni małżonkowie świetnie się czują, a goście rewelacyjnie bawią się na zorganizowanej przez nich imprezie.

Marta Manowska pojawiła się na ślubie. Jej kreacja zachwyciła internautów

Na uroczystości nie zabrakło również Marty Manowskiej. Rozpoznawalność przyniosły jej przede wszystkim programy randkowe, w tym m.in. "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony". Relacje z ich uczestnikami są ważną częścią nie tylko jej pracy, ale i życia. Udowadniała to wielokrotnie, angażują się w ich losy również po zakończeniu działań na planie. Zatem nic dziwnego, że Paszkin i Bodzianny zdecydowali się zaprosić gospodynię show na ślub, w końcu ona także miała udział w połączeniu ich w parę.

 

Prowadząca pochwaliła się w mediach społecznościowych zabawnym nagraniem wykonanym w towarzystwie innych gości. Manowska zaprezentowała się na ceremonii w obcisłej, czerwonej sukience, której dopełnieniem był kwiat w tym samym kolorze przywiązany wokół szyi. Jej kreacja wywołała zachwyt wśród internautów. Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze.

Marta gwiazda!
Takie gwiazdy na weselu są gwarancją udanej imprezy
Wyglądała pani obłędnie!
Więcej o: