"Zakazany owoc". Główny bohater znika z serialu. Wiadomo, jak zakończy się jego wątek

Od ponad roku "Zakazany owoc" robi furorę wśród polskich widzów. Teraz okazuje się, że z tureckiej produkcji znika jeden z kluczowych bohaterów. Jak zakończy się jego wątek?

Tureckie seriale od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Na antenie Telewizji Polskiej mogliśmy już podziwiać m.in. "Wspaniałe stulecie", "Imperium miłości", "Miłosne potyczki", "Zranione ptaki" czy "Miłość i przeznaczenie". Tę ostatnią produkcję pod koniec czerwca 2022 roku zastąpił "Zakazany owoc", który obecnie jest jedną z najpopularniejszych telenoweli z tego gatunku. W godzinach emisji widzowie licznie gromadzą się przed telewizorami i z zapartym tchem śledzą losy ulubionych bohaterów. Teraz okazuje się, że wątek jednego z nich zostanie wkrótce zakończony.

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

"Zakazany owoc". Serial czekają spore zmiany. Z produkcją pożegna się Talat Bulut

Z serialem żegna się Talat Bulut, który wykreował postać Halita Arguna. Biznesmen był dotychczas jednym z najważniejszych bohaterów w "Zakazanym owocu". Jego życiowe perypetie i burzliwa relacja z Yildiz (Eda Ece) wzbudzały wiele emocji i znacząco wpływały na wyniki oglądalności. W jednym z ostatnich odcinków widzowie dowiedzieli się, że jego żona dopuściła się zdrady, czego nie mógł jej wybaczyć. Z tego powodu odebrał jej syna i postanowił wykreślić ją z testamentu, a trzeba zaznaczyć, że spadkiem była ogromna fortuna.

'Zakazany owoc''Zakazany owoc' kadr z serialu 'Zakazany owoc'/screen vod.tvp.pl

Jak zatem zakończy się wątek bohatera? W wyniku niefortunnego splotu wydarzeń Halit spadnie ze schodów i zginie, zostawiając pogrążonych w żałobie bliskich. Wdowa nie będzie jednak długo opłakiwać zmarłego męża, bo zostanie bez środków do życia, a jej myśli zaczną skupiać się wokół pieniędzy, których niezwłocznie potrzebuje.

"Zakazany owoc". Streszczenie odcinków. Yildiz nie pozostanie długo samotna

W kolejnych odsłonach Ylidiz za namową matki rozpocznie poszukiwania nowego, dobrze sytuowanego partnera. Gdy na horyzoncie pojawi się Cagatay Kuyucu (w tej roli Berk Oktay) okaże się, że jej plan ma szansę się ziścić. Yildiz od razu wkroczy do akcji i będzie próbowała go uwieść, ale czy uda jej się zdobyć serce "najbardziej pożądanego kawalera w Stambule"?

Jak zapowiadają producenci, nastąpi to szybciej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Młody syn potentata branży turystycznej przejmie bowiem dowodzenie w firmie pozostawionej przez Halita, w której wdowa będzie regularnie się pojawiać. Między nimi szybko zaiskrzy, a namiętne uczucie będzie z odcinka na odcinek przybierać na sile. 

Więcej o: