To przesłuchanie to jedno z największych zaskoczeń tej edycji "Mam talent". Owacje na stojąco od całej sali

31-letnia nauczycielka błyskawicznie została jedną z faworytek 18. edycji "Mam talent". Jej cover słynnej piosenki Coldplay zachwycił zebranych na przesłuchaniu tak bardzo, że publiczność i jurorzy nagrodzili występ owacjami na stojąco. "To było fantastyczne przesłuchanie" - podkreślał Simon Cowell.

Lachuné Boyd jednocześnie uczy się na studiach magisterskich ze śpiewu i udziela lekcji innym osobom. "Jestem tutaj, bo postanowiłam zastosować się do rady, którą daje swoim uczniom. Jako nauczycielka zawsze siedzę po drugiej stronie pianina i zawsze ich wspieram, namawiam: Podejmij inicjatywę, nie bądź wygodnicki. Spróbuj i bądź sobą" - powiedziała, zanim zaczęła swój piorunujący występ w nowej edycji "Mam talent".

Zobacz wideo Ci muzycy zrobili karierę dzięki występowi w "Idolu"

Jedno z najlepszych przesłuchań "Mam talent"

- W pewnym momencie poczułam, że mam z tym problem. Zapytałam sama siebie, czy robię to samo, co im zalecam? Więc dzisiaj jestem tutaj, przejmuję inicjatywę i jestem ze swoimi uczniami - podkreśliła 31-latka z Południowej Karoliny. Jak się okazuje, utalentowana wokalistka jest córką pastora, a przez ostatnich kilka lat mieszka w Fort Worth, gdzie studiuje na Southwestern Baptist Theological Seminary. Zebraną w studiu publiczność urzekła już swoją ciepłą osobowością, ale kiedy zaczęła śpiewać, ludzie słuchali jej oczarowani każdym tonem, który z siebie wydobywała. Kiedy skończyła śpiewać swoją interpretację utworu "Yellow" zespołu Coldplay, cała sala zaczęła wiwatować. Ludzie klaskali jej na stojąco, to samo uczynili także Simon Cowell i Sofia Vergara:

 

- Masz przepiękny, przepiękny głos, jestem nim zafascynowany. I bardzo mnie kusi, żebyś sama siebie oceniła. Co byś sama sobie powiedziała? - zapytał zachwycony Cowell. Lachuné odparowała: - Gdybym była swoją uczennicą, to właśnie bym sobie zawzięcie klaskała - przyznała. Cowell podkreślił, że teraz wokalistka musi odnaleźć właściwą dla siebie muzyczną ścieżkę. - To było znakomite przesłuchanie - podkreślił, a Sofia Vergara dodała: - Było po prostu idealnie. Mogłabym cię słuchać na okrągło. Heidi Klum przewiduje, że to zaledwie przedsmak tego, czego po wokalistce można się jeszcze spodziewać.

Zachwytów nie kryją także użytkownicy YouTuba, którzy pod nagraniem z występu (klip ma ponad dwa miliony odsłon!) komentują: "Jej głos jest czymś, co cię otacza i ciągnie za sobą. To czysta magia", "Śpiewa jak anioł. I jaką ma piękną osobowość, jest jak wschód słońca. Uwielbiam ją", "Jest taka utalentowana. Ja i mój brat uczyliśmy się z nią w North Greenville University. Jes najmilszą i najwspanialszą osobą. Jeśli ktoś zasługuje na zwycięstwo w 'Mam talent', to właśnie ona" - wychwalają.

Więcej o: