Pamiętacie "mięsnego jeża"? "Pamiętniki z wakacji" powrócą ze zdwojoną siłą!

Jeden z najsłynniejszych polskich formatów paradokumentalnych powraca! Słynne "Pamiętniki z wakacji" ponownie pojawią się na ekranach telewizorów. O wznowieniu produkcji poinformowała należąca do Grupy Polsat Plus firma Polot Media, która wkrótce rozpoczyna casting do serialu. Czy uda się powtórzyć sukces poprzednich sezonów?

Na facebookowym profilu Polot Media pojawiła się wczoraj bardzo wesoła nowina. "'Pamiętniki z wakacji' wracają ze zdwojoną siłą! Już dzisiaj rozpoczynamy poszukiwania naszych wakacyjnych bohaterów do nowych i jeszcze bardziej szalonych historii!" – czytamy w poście przedsiębiorstwa.

Więcej ciekawych informacji ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Edyta Herbuś ciepło o Katarzynie Dowbor. Życzy jej nowego programu

Wracają rajskie wakacje Polaków za granicą

Realizacja nowych odcinków ma się rozpocząć we wrześniu, a jako lokalizację wybrano Wyspy Kanaryjskie. Z tego powodu serial na pewno nie pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu. Konkretna data premiery nowego sezonu nie została podana, ale najprawdopodniej nastąpi to dopiero w przyszłym roku. Nie jest także pewne, czy program pojawi się w Polsacie, czy innej stacji.

"Pamiętniki z wakacji" pojawiły się w jesienią 2011 roku w Polsacie i momentalnie stały się bardzo chętnie oglądaną produkcją. Głównie ze względu na absurdalne historie oraz nietuzinkowych bohaterów, którzy byli przedstawieni w krzywym zwierciadle. Do tej pory powstały cztery sezony serialu, które nagrywano m.in. w hiszpańskim kurorcie Lloret de Mar, na Gran Canarii czy na Majorce. Produkcja emitowana była na głównej antenie Polsatu w 2011, 2012, 2013 i 2016 roku. 

W trzech pierwszych sezonach dany wątek ciągnął się przez kilka odcinków, a w ostatniej serii postanowiono zamknąć konkretną historię w jednym odcinku. Wówczas program emitowany był w środy o 22:00 i gromadził średnio 766 tys. widzów. Poprzednie sezony emitowane były weekendami przed głównym wydaniem "Wydarzeń".

Więcej o: