Nowi prowadzący zadebiutowali w "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie do końca są przekonani

Przed wakacjami zostały ogłoszone wielkie zmiany w "Dzień Dobry TVN", a obecnie program nadawany jest jedynie weekendami pod nazwą "Dzień Dobry Wakacje". W ostatnim wydaniu śniadaniówki zadebiutował nowy duet prezenterski - Robert Stockinger i Anna Senkara. Oboje są znani widzom programu, ale dopiero teraz mogą sprawdzić się w tej roli. Internauci mają różne zdania na temat ich pracy. Oberwało im się m.in. w związku z rozmową z Blanką.

Wraz z końcem czerwca w sieci zawrzało z powodu planowanych zmian w ekipie prezenterskiej "Dzień Dobry TVN". Stacja nagle opublikowała post w mediach społecznościowych, w którym poinformowała o odejściu wielu gospodarzy śniadaniówki. "Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka" – czytamy w komunikacie.

Więcej ciekawych informacji ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Anna Kalczyńska o wirze macierzyństwa. Czy jej dzieci oglądają "Dzień dobry TVN"?

Nowa para prowadzących zadebiutowała w "Dzień Dobry Wakacje"

Widzowie nie kryli zaskoczenia tą nagłą informacją. W "Dzień Dobry TVN" nie pojawią się także Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek. Jednak one dostaną swoje własne programy w jesiennej ramówce stacji. Jakie to będą formaty, dowiemy się najprawdopodobniej na sierpniowej konferencji.  

Na okres letni stacja wprowadziła dwie nowe pary prowadzących - Roberta Stockingera i Annę Senkarę oraz Mateusza Hladkiego i Gabi Drzewiecką. Pierwszy duet ma już debiut w "Dzień Dobry Wakacje" za sobą. Obecnie nie wiadomo, czy duety pozostaną z widzami na stałe, ale widzowie śniadaniówki już zdążyli sobie wyrobić zdanie na temat nowych gospodarzy.

Robert Stockinger zyskał wiele pochwał od internautów, to w kierunku Anny Senkary nie byli już tak serdeczni. Pod postem na Instagramie można było przeczytać wiele komentarzy, z których wynika, że prezenterka nie przypadła do gustu widzom programu. 

"Pani Aniu, troszkę niższe tony i ciut ciszej i będzie idealnie", "Pierwsze wrażenie jak dla mnie, że ta pani będzie za głośna. Zobaczymy", "Pani Aniu, ciszej, bo uszy bolą" – pisali internauci, ale komentarze zostały skasowane przez administratorów fanpage'a, na co wskazują także inni użytkownicy Instagrama.

 

Nadal możemy przeczytać komentarze, w których nowa para jest chwalona oraz te, w których widzowie wyrażają tęsknotę za dawnymi prowadzącymi. "Ja wolę Anię, Agnieszkę, Andrzeja, Gosię Ohme", czy "Nic nie mam do tej pary, ale Ania Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, to była para, dla której oglądałam DDTVN". 

Poza tym w wydaniu prowadzonym przez Roberta Stockingera i Annę Senkarę, prezenterzy gościli także piosenkarkę Blankę. Niektórym komentującym nie spodobało się to w jaki sposób duet rozmawiał z artystką. "Powinniście Państwo Pani Blance poświęcić więcej czasu" – czytamy pod postem.

Więcej o: