Gdy rozpoczął się ich występ, jurorzy oniemieli. "Chcieliśmy was trochę nastraszyć"

Dla takich występów ogląda się "Mam talent". Para zaprezentowała widzom imponujący układ - unosiła się pod sufitem w zmysłowych pozach, wywołując podziw i wzruszenie. Jurorom opadły szczęki, nagrodzili występ owacjami na stojąco.

W jednym z ostatnich odcinków amerykańskiej edycji "Mam talent" pojawił się duet gimnastyczny Duo Desire. Para zaprezentowała układ z linami, dzięki którym szybowała pod sufitem w wymyślnych pozach. W tle można było usłyszeć klimatyczny utwór "I Will Always Love You Ghost" Lorelei Marcell.

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Mam talent. Gdy rozpoczął się występ zmysłowej pary, jurorzy oniemieli

Jurorom od pierwszych sekund występu opadły szczęki. Siła i opanowana do perfekcji kontrola nad ciałem dwójki uczestników castingu zrobiła na publiczności ogromne wrażenie. Mimo skomplikowanych figur występ Duo Desire nie stracił na lekkości i zmysłowości. Para z imponującą świadomością budowała swoimi wyczynami emocje widzów, które natychmiastowo zmieniały się z podziwu, niedowierzania we wzruszenie.

Występ był na tyle oryginalny i przemyślany, że jury zaczęło łapać się za głowę. Okrzyki i entuzjazm publiczności nie przeszkadzał parze w zachowaniu całkowitego skupienia nad układem. Pokaz widzowie i jury nagrodzili owacjami na stojąco. "To było niesamowite" - wykrzyknęła po tym jak ustały brawa Sofia Vergara. Po czym dodała, że chce zobaczyć kolejny występ pary.

Wystąpili w "Mam talent" ze specjalnym układem. "Chcieliśmy was trochę przestraszyć"

"To była jedna z najbardziej imponujących rzeczy, jakie widziałem od bardzo dawna" - przyznał Howie Mandel. "Mam mokre ręce ze stresu. Lataliście tam tak szybko, były momenty, że ledwo mogliśmy was dostrzec. Niesamowite" - dodała Heidi Klum. Simon Cowell dopytał duet, czy ich układ został stworzony specjalnie na potrzeby castingu do "Mam talent". Para przytaknęła i zdradziła, że wybrała skomplikowane figury, aby nieco wystraszyć jurorów.

 

Duo Desire opuścili studio z czterema "TAK" na koncie. W komentarzach pod nagraniem z castingu pary, które obejrzano już prawie 300 tysięcy razy, padły nawet stwierdzenia, że duet zasługiwał na Złoty Przycisk. Tym razem jednak nikt nie zdecydował się po niego sięgnąć.

Więcej o: